La Maro " Moje Pragnienia " - Płyta na Wiosnę 2018 poleca MTV24.TV

La Maro " Moje Pragnienia " - Płyta na Wiosnę 2018 poleca  MTV24.TV
La Maro to nowa twarz na scenie muzyki disco polo & dance. Zespół rozpoczął swoją działalność muzyczną w kwietniu zeszłego roku zasypując słuchaczy kolejnymi przebojowymi utworami, które w krótkim czasie stały się wielkimi hitami ubiegłego lata.

Zespół La Maro tworzą dwie wyraziste osobowości: Zbigniew Sobczak - wokalista i główny założyciel zespołu, który jest także odpowiedzialny za teksty i muzykę oraz Marta Stefaniak – wokalistka udzielająca się głównie w przebojowych refrenach. Muzycy postanowili połączyć swoje siły i stworzyć projekt, który odzwierciedli ich temperament i wyjątkowe podejście do muzyki.

Album „Moje Pragnienia” to zbiór szesnastu przebojowych i tanecznych utworów, które doskonale sprawdzą się na każdej imprezie. Zespół La Maro posiada umiejętność tworzenia chwytliwych i melodyjnych utworów („Chodź kochanie”, „Maczo”, „Moje Pragnienia”), które idealnie wpisują się w konwencje wakacyjnego szaleństwa i niezapomnianych imprez.

Zespół rozpoczął swoją działalność z wielkim przytupem. Do pięciu utworów pochodzących z albumu zrealizowali teledyski („Moje Pragnienia”, „Chcę być tylko z Tobą”, „Chodź kochanie”, „Gwiazda”, „Moja mała”). A na tym nie koniec. Muzycy wciąż pracują nad kolejnymi video - klipami, gdyż - jak przekonują - materiał jest dość pokaźny i wymaga radosnych obrazów.

La Maro to kolejna dobrze prosperująca grupa, która ma ogromną szansę stać się topową gwiazdą disco polo. Muzycy już osiągają wielkie sukcesy, czego potwierdzeniem są ogromne ilości wyświetleń na youtube.
Za oknem wiosna, a więc czas sięgnąć po kawałek przebojowej muzyki pełnej słońca, radości i beztroski. Uśmiech na twarzy gwarantowany.

 Autor: Mateusz  Marzec   dla  MTV24.TV
  
 
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica