WIELKANOC 2015 w MTV24.TV : Zespół V.I.P. dla fanów i widzów MTV24.TV

WIELKANOC 2015 w MTV24.TV :  Zespół  V.I.P. dla fanów i widzów MTV24.TV
Zespół V.I.P. dla MTV24.TV
Zespół V.I.P. który bardzo dobrze radzi sobie na liście przebojów telewizji MTV24.TV , przesłał dla swoich fanów i redakcji muzycznej kartkę z życzeniami na te Wielkanocne Święta . Jednocześnie zapraszamy widzów do Krakowa , już w piątek 10 kwietnia start o godzinie 21.00.

Życzenia od V.I.P. :

Aby zwycięstwo dobra nad złem i życia nad śmiercią , będące przesłaniem nadchodzących Świąt Wielkanocnych , stalo się źrodłem radości i nadziei . Wesołych Świąt !!!!
zespół :V.I.P.

A Music Media Press i   Daylight Club zapraszają na pierwszą kwietniową  zabawę zprzebojami telewizji MTV24.TV i DEE JAY MIX  CLUB 
W trakcie nocnej zabawy którą rozkręcać  będzie DJ. SANTINO. Przeboje , muzyka , konkursy z nagrodam i , wspólne śpiewanie . Nie zabraknie jubileuszu 30 lecia zespołu Modern Talking , wyborów Miss i Mistera tego wieczoru. DJ.SANTINO sprawiedliwie podzieli duży tort wśród bawiących się na muzycznym parkiecie.  Ten wieczór przyniesie też specjalne urodziny zawodnika Filip Jasiołek   KS.Górnik Wielliczka i kolejny tort od firmy Steskal.
Zapraszamy do wspólnej muzycznej zabawy w "DAYLIGHT CLUB"- Kraków  i MTV24.TV

opracowal : MTV24.TV
współpraca: Music Media Press dla MTV24.TV

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica