Irena Eris najsilniejszą polską marką! Superbrands 2012

Irena Eris najsilniejszą polską marką! Superbrands 2012
 Dr Irena Eris została uznana za najsilniejszą polską markę. Prestiżowy tytuł Superbrands 2012 przypadł również hotelom SPA Dr Irena Eris, w tym krynickiemu na Czarnym Potoku. 

Hotele są jednym z filarów marki, działającym w sektorze B2B. Kapituła Rady Marek uznała je bowiem za jedną z najsilniejszych marek biznesowych na rynku polskim. To bardzo zaszczytne wyróżnienie daje prawo do posługiwania się rozpoznawalnym na świecie stemplem Superbrands 2012. Organizatorzy konkursu markę Dr. Irena Eris nazwali „wielkim wygranym tegorocznej (szóstej) edycji”. Oprócz zwycięstwa w zestawieniu polskich marek, znalazła się ona - jako jedna z dwóch rodzimych marek - w pierwszej dwudziestce ogólnego zestawienia. Jest to niezwykłe docenienie jej siły, na którą składają się kosmetyki selektywne, Hotele SPA, Kosmetyczne Instytuty, a także Centrum Naukowo - Badawcze. Ponadto Dr Irena Eris zwyciężyła w kategorii „Kosmetyki” i została uznana również za najsilniejszą markę kosmetyczną.

***
The Superbrands Ltd. jest organizacją, która istnieje w ponad 80 krajach świata. Na celu ma promowanie oraz nagradzanie sukcesów marek, które - oferując konsumentom wyjątkowe korzyści - osiągnęły wysoką reputację w sektorze konsumenckim lub biznesowym, a także zdobyły trwałą przewagę nad konkurencją. W każdej edycji o przyznaniu statusu - Superbrand lub Business Superbrand - decyduje niezależne gremium ekspertów w dziedzinie marketingu, reklamy i brandingu - tzw. Rada Marek. Wybrane marki trafiają do Albumu Superbrands tzw. „biblii brandingu”.

Małgorzata Kareńska 
red. m & fot. aut.

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica