Tragiczny wypadek w Dąbrowie. Nie żyje 54. letnia kobieta.

 Tragiczny wypadek w Dąbrowie. Nie żyje 54. letnia kobieta.
Na drodze krajowej nr 75 w Dąbrowie doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym uczestniczyły cztery pojazdy. 54. letnia pasażerka jednego z nich, mimo akcji reanimacyjnej, zmarła na miejscu.
 
Do wypadku z udziałem czterech aut dosżło w poniedziałek, 20 lutego ok. godziny 21.30 na drodze krajowej nr 75 Nowy Sącz – Kraków, w Dąbrowie.   - "Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący mercedesem zjechał na przeciwległy pas ruchu (z jakiego powodu wyjaśni prowadzone postępowanie) i zderzył się z prawidłowo jadącym z naprzeciwka volkswagenem passatem". – informuje mł. asp. dr Iwona Grzebyk - Dulak , Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu - "W wyniku zderzenia volkswagen znalazł się na lewym pasie jezdni i uderzył w prawidłowo jadącego seata ibizę, który następnie uderzył w jadącego z naprzeciwka forda focusa. W efekcie mercedes znalazł się w rowie, a 54. letnia pasażerka pojazdu, mimo podjętej akcji reanimacyjnej, zmarła na miejscu zdarzenia. Pozostali uczestnicy wypadku nie ponieśli poważniejszych obrażeń, jednak dwie osoby – kierowcę mercedesa i kierowcę volkswagena przewieziono na obserwację do sądeckiego szpitala.
    Na miejscu wypadku przez kilka godzin pracowali policjanci grupy dochodzeniowo - śledczej oraz grupy wypadkowej sądeckiej komendy. Przeprowadzili oni oględziny zwłok, miejsca zdarzenia oraz pojazdów, sporządzili szkic sytuacyjny i dokumentację fotograficzną. - Policjanci zbadali trzeźwość uczestników zdarzenia (trzeźwi), a kierowcy mercedesa zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami. Przesłuchali także świadków uczestniczących w zdarzeniu. – dodaje mł. asp. Iwona Grzebyk – Dulak.  Droga była zamknięta przez ok. 3 godziny, a policjanci kierowali pojazdy na objazdy.
 
(MK). fot. KMP NS
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KMP Nowy Sącz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica