Śmierć na pasach. Zginął 72 letni mężczyzna, 57 letnia kobieta – w szpitalu.

Śmierć na pasach. Zginął 72 letni mężczyzna, 57 letnia kobieta – w szpitalu.
72 letni mieszkaniec Kielc poniósł śmierć na miejscu, a 57 letnia warszawianka trafiła do szpitala po potrąceniu na pasach przez 22 letniego kierowcę. Do zdarzenia doszło wczoraj (21 października) przy ulicy Zdrojowej w Krynicy – Zdroju.
Czarna seria śmiertelnych wypadków z udziałem pieszych trwa. Do czwartego w tym miesiącu doszło tym razem pod Górą Parkową. - "Tuż przed godziną 19.00 57- letnia mieszkanka Warszawy i 72 - letni mieszkaniec Kielc najprawdopodobniej zamierzali przejść przez jezdnię na przejściu dla pieszych przy ulicy Zdrojowej" – informuje sierż. szt. Iwona Grzebyk - Dulak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu - Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że wtedy potrącił ich - jadący w kierunku Nowego Sącza - 22 - letni kierowca audi. W wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu, a kobieta trafiła do krynickiego szpitala. – dodaje.
    Policjanci ustalają jak doszło do tego wypadku. Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego sądeckiej komendy wspólnie z komendantem komisariatu w Krynicy - Zdroju i technikiem kryminalistyki. Wykonano oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu oraz szkice oraz dokumentację fotograficzną. Wszystko pod nadzorem prokuratora i w obecności biegłego sądowego.

Małgorzata Karenska fot. PJSP Nowy Sacz

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: KM Policji Nowy Sącz

Komentarze

2013-10-23 11:58:52 - aaa ip:83.29.200.137
To straszne! Zróbcie coś z tymi pasami w tym miejscu!!! Są nie widoczne! Mój tato też kilka miesięcy temu został potrącony w nocy na tych samych pasach! Nic mu się nie stało, ale jak nie wiele brakowało...
2013-10-25 22:27:28 - ;pppp ip:194.181.131.190
[*]
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica