19.XII.2013 godz.17.30 "Magia świąt jest w Nas" - koncert SYLVIA & ROBGITARNIK z Małopolskie.TV Kraków - Rynek Główny

19.XII.2013 godz.17.30 "Magia świąt jest w Nas" - koncert  SYLVIA & ROBGITARNIK z  Małopolskie.TV Kraków - Rynek Główny
Sylwia & RobGitarnik na koncercie Małopolskie.TV 19.XII.2013
"Magia świąt jest w Nas" to świąteczne nagranie które rozbrzmiewa w stacjach radiowych na terenie kraju i Małopolskie.TV usłyszymy na "żywo" już 19 grudnia 2013 na specjalnym koncercie który odbędzie się w Krakowie na płycie rynku głównego. początek muzycznego spotkania godzina: 17.30 Gwiazdami koncertu będą SYLVIA i RobGitarnik.
Sylvia - zakochana w muzyce wokalistka, autorka tekstów
RobGitarnik - gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny.
Debiutowali na polskim rynku muzycznym
w 2009r. singlem "W pożegnaniach" oraz "Dzikość serca moja obsesja" wydanym przez wytwórnie My Music.
Rok 2013 przyniósł muzyczne niespodzianki... :)
13.02.2013r. odbyła się oficjalna premiera singla "Odnajdziemy Się", który znalazł swoje miejsce na skaładance WIOSNA 2013 w wersji iTUNES.
Nakręcony został rónież teledysk do "Odnajdziemy się" do wersjji RMX z gościnnym udziałem rapera Gorzkiego "'Odnajdziemy Się".
Sylvia wraz z Robertem Madziarzem - który jest kompozytorem muzyki projektu - na zaproszenie inicjatora projektu, rapera Krzysztofa Gorzkiewicza (Gorzki) wzięła udział wraz z innymi Artystami w III edycji akcji Pomagania Jest Trendy.
28.05.2013r. odbyła się Ogólnopolska premiera kolejnego singla Sylvia & RobGitarnik "Ty i Mój sen". W teledysku gościnnie wziął udział Tomasz Puzon Jamaki. Piosenka "Ty i mój sen" ukazała się również na ogólnopolskiej składance
100% PO POLSKU wydanej przez Wytwórnie MY MUSIC.
5 listopada 2013 premiera nowego trzeciego singla Sylvii i RobGitarnika „Dziś w nocy”. Prócz wersji radiowej powstał również remix, wyprodukowany przez znakomitego producenta DREAMERA.
3 grudnia ogólnopolska premiera światecznego Singla
Sylvia & RobGitarnik "MAGIA ŚWIĄT JEST W NAS" piosenka ukazała się również na składance MUZYCZNE ŚWIĘTA wydanej przez Wytwórnie MY MUSIC.
www.facebook.com/pages/Sylvia
W trakcie  tego świątecznego koncertu usłyszymy singlowe przeboje tego muzycznego duetu.
Małopolskie.TV zaprasza  przed scenę już od godziny  17.30 . Nie zabraknie wspólnego śpiewania , kolędowania , konkursów muzycznych , płyt świątecznych które będzie można zdobyć od samej Sylvi  i RobGitarnik-a.
Małopolskie.Tv dziękuje za pomoc w realizacji koncertu  firmie : "ARTIM" organziatora tegorocznych  targów "Bożonarodzeniowych 2013" na Krakowskim Rynku Głównym .
"CIASTECZKA Z KRAKOWA" ( poczęstunek specjnie wypordukowanymi na  koncert  świątecznych ciasteczek ) - www.ciasteczkazkrakowa.pl

Opracwał i poleca : MAŁOPOLSKIE.TV  ( www.malopolskie.TV )
                                 MAŁOPOLSKIE RADIO  ( www.malopolskieradio.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica