BAJERSI z statuetką

BAJERSI z statuetką
W trakcie pożegnania karnawału 2018 roku 13 lutego w gościnnych salach Karczmy u Klagów ( Łącko) , odbyła się uroczystość wręczenia nagrody "Złota Nuta " przypadła w kategorii FOLK zespołowi BAJERSI.
Nagroda została przyznana przez widzów i czytelników MTV24.TV , ATV Warszawa , Telewizja Warszawa , Planeta Kobiet , One Media Group i Mecenasa Kultury firmę Victoria Odszkodowania.

Wspaniała zabawa , przeboje i profesjonalizm muzyków to sukces udanej zabawy i zdobycie tanecznej nagrody "Złota Nuta" FOLK.

Zespół Bajersi w składzie : Ewelina , Albert , Adrian ( który mimo młodego wieku szesnastu lat , profesjonalnie prezentuje swoje umiejętności wokalne ) , Adam, Krzysztof i Dominik , pokazali iż potrafią rozbawić cała salę Karczma u Klagów w Łącku , która tego wieczora pękała w szwach , a uczestnicy zabawy nie chcieli wypuścić z muzycznej sceny muzyków, domagając się kolejnych nagrań.

Zespół Bajersi , szykuje dla swoich fanów i miłośników nowy krążek , który będzie już dostępny w sprzedaży na kolejnych zabawach i koncertach , które zagrają od kwietnia br.

W trakcie tego występu nie obyło się bez konkursów z nagrodami , a toast napojami IXSO BIO i gromkie 100 lat zaśpiewała cała sala. Konkursy prowadził przedstawiciel redakcji muzycznej MTV24.TV.


Opracował : One Media Group dla MTV24.TV
Foto : One Media Group 
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica