Beata Mańkowska nagrodzona "Złotą Nutą" za przebój lata 2017

Beata Mańkowska  nagrodzona  "Złotą Nutą" za przebój lata 2017
Beata Mańkowska


Młoda zdolna , wspaniale poruszająca się swoim mocnym głosem w piosenkach Beata Mańkowska , . fascynująca osobowość która 7 .10. w Siemianowickim Centrum Kultury , wystąpiła w koncercie promocyjnym jej debiutanckiej płyty "Taka właśnie jestem".
W trakcie koncertu została wręczona nagroda  "Złota Nuta" za przebój lata w kategorii (Pop) "Splecione Dłonie" , które spodobały się w wielu rozgłośniach na trenie kraju. 
Złotą  Nutę  artystka odebrała  z rąk Krzysztofa Szewczyka  ( Nestia Odszkodowania , Mecenasa Kultury i Sportu). Plebiscyt najpopularniejszy przebój lata 2017 wspólnie ogłosiły media : MTV24.TV , ATV Warszawa , Planeta Kobiet , One Media Group , Radio DHT , z Kanady .

Partnerem plebiscytu były firmy : NOMAK , Muzyczne Alkohole  i Nestia Odszkodowania.  W trakcie  koncertu na którym Beat Mańkowska zaprezentowała  swój talent muzyczny , pojawili się goście wieczoru  Jacek Silski , Bernadeta Kowalska i przyjaciele , Georg Grunwald , Stach oraz Piotr Herdzina .

Muzyczny wieczór poprowadzili Piotr Kochanek  ( profesjonalne prowadzenie koncertu ), który wraz z Bernadetą Kowalską  zatańczył porywając  zgromadzoną publiczność w SCK. Na scenie  towarzyszył  Piotrowi , Sebastian Mierzwa znany z telewizji TVS.

Nie zabrakło bisów , owacji a stojąco , gromkiego 100 lat  , i życzeń  samych sukcesów i  uzyskania  statusu  "Złotej Płyty"  za krążek  "Taka właśnie  jestem" . Na scenie  pojawił się z kwiatami i życzeniami Prezydent  Miasta Siemianowice Śląskie  Rafał Piech.

Beata Mańkowska  zdobyła  nagrodę w plebiscycie "Najpopularniejsi Lata 2017" obok  Anny Wyszkoni i  Kayah.

 

 

Opracował : MTV24.TV

Foto: One Media Group 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica