Konkurs z IMPERIUM KOBIET , Kompleksem Wypoczynkowo -Rozrywkowym "Aleksandrus" dla widzów Małopolskie.TV

Konkurs z IMPERIUM KOBIET , Kompleksem Wypoczynkowo -Rozrywkowym "Aleksandrus" dla widzów Małopolskie.TV
Konkurs dla widzów Małopolskie.TV
Muzyczno wzrokowy konkurs dla widzów Malopolskie.TV, czytelników Imperium Kobiet i wszystkich którzy mają dobry wzrok i rozpoznają "czyje to oczy" . Wśród osób które prawidłowo odpowiedzą na pytania konkursowe rozlosujemy pięć płyt "Zima 2014" z przebojami na karnawał 2014 roku i weekendowy pobyt dla 2 osób w Kompleksie Wypoczynkowo - Rozrywkowym "Aleksandrus" ( www.aleksandrus.pl) .
Wystarczy  odpowiedzieć  na   dwa pytania konkursowe i przesłać  odpowiedzi  do dnia 30.XII. 2013 roku na adres : malopolskietvmedia@interia.pl  .  Ogłoszenie  wyników  31.XII. 2013 na lamach Malopolskie.TV , Imperium Kobiet ( facebook ) i balu sylwestrowym w salach Kompelsku "ALEKSANDRUS" ( www.aleksandrus.pl ) .

 Pytania  dla widzów  Malopolskie.TV  :

    1.  Czyje  oczy zamieszczamy na  fotografii  w konkursie ?
    2.  Prosimy podać nazwę jaki zespół  wykonuje przebój  "To co nam było"?

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ  ZABAWY  Z MAŁOPOLSKIE.TV  &  IMPERIUM KOBIET   & ALEKSANDRUS


31.XII.2013 godzina : 20.00 start największej i najbardziej przebojowej nocy sylwestrowej na Podhalu. Kompleks Wypoczynkowy "ALEKSANDRUS" ( www.aleksandrus.pl ) zaprasza na noc pełną wielkich światowych przebojów prezentowanych non stop. Konkursy z nagrodami od firm : Browar "KOREB" ( www.koreb.pl) , CIASTECZKA Z KRAKOWA ( www.ciasteczkazkrakowa.pl ) , TEEKANNE ( www.teekanne.pl ) . Specjalna degustacja herbat smaków na zimę 2014 roku , konkursy z nagrodami. Wybory najsilniejszego uczestnika zabawy , wspólne śpiewanie , picie grzanca od Browarów "KOREB" ( na czas) , wspólne zaabwy , i taneic non stop. Przeboje minionych lat. Nie zabraknie największego poakzu ogni sztucznych na Podhalu , specjalnie przygotowane menu przez uczestinka programu Masterchef Maciej Kożlakowski . Relacja z imprezy na antenie Małopolskie.TV .
Dla widzów Malopolskie.TV mamy specjalne 2 osobowe zaproszenie na NOC SYLWESTROWĄ w salach Kompleksu Wypoczynkowego "ALEKSANDRUS" ( www.aleksandrus.pl ) .
Aby wylosować zaprosznie dla 2 osób na tę jedyną noc powitania 2014 roku , wystarczy odpowiedzieć na pytania konkursowe i przesłać odpowiedz na adres: malopolskietvmedia@interia.pl , wpisując w temacie korespondecji "ALEKSANDRUS" NOC SYLWESTROWA 2013/2014 " i odpowiadamy na pytania konkuroswe do dnia : 23.XII.2013 .
Wśród prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy zaproszenie dla 2 osób na najpięknieszy bal sylwestorwy , nagrodami pocieszenia będzie "5" płyt "ZIMA 2014" składanki z przebojami na "Muzyczną Zimę 2014" .

Fundatortem nagród jest : "ALEKSANDRUS" ( www.aleksandrus.pl )

MAŁOPOLSKIE.TV ZAPRASZA NA NOC SYLWESTROWĄ 2013/2014 z "ALEKSANDRUS"
Współpraca : TEEKANNE ( www.teekanne.pl )
BROWAR KOREB ( www.koreb.pl )
ALEKSANDRUS ( www.aleksandrus.pl )
IMPERIUM KOBIET  ( www.ikmag.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica