MTV24.TV & GŁOS SENIORA : "Śladami Niepodległej"

MTV24.TV & GŁOS SENIORA :  "Śladami Niepodległej"
Kolejna wspaniała inicjatywa redakcji współpracującej z telewizją MTV24.TV. Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie, który odbędzie się w ramach projektu: "Patriotyczny Głos Seniora - Śladami Niepodległej".

Konkurs "Patriotyczny Głos Seniora - Śladami Niepodległej"

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie, który odbędzie się w ramach projektu: "Patriotyczny Głos Seniora - Śladami Niepodległej".

Jak się zgłosić?
Czekamy na zgłoszenie zawierające ciekawy artykuł i fotografie poświęcone miejscu związanemu z walką o niepodległość Polski w Twojej okolicy. Mogą to być ulice, pomniki, tablice pamiątkowe, postaci historyczne związane z danym miejscem, a także budynki i elementy przyrody. Liczymy na Państwa inwencję twórczą i kreatywność!

Spośród zgłoszeń zostanie wyłonionych ok. 20 zwycięskich prac, które w ramach nagrody ukażą się w ogólnopolskim magazynie Patriotyczny Głos Seniora - Śladami Niepodległej. Tekst nie powinien przekraczać 6 tys. znaków (około dwóch stron formatu A4), a zdjęcia powinny być zapisane w formacie jpg lub png o maksymalnej rozdzielczości 300 dpi, czyli ok. 1 MB.

Szczegóły: www. glosseniora.pl/patriota/

Opracował : Fonomedia Group dla MTV24.TV
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica