Najmłodsi obejrzeli spektakl kukiełkowy Porwanie Księżniczki.

Najmłodsi obejrzeli spektakl kukiełkowy Porwanie Księżniczki.
Bajkowa scenografia, kukiełki i muzyka zagościły wczoraj (6 grudnia) w sali koncertowej Pijalni Głównej. Z okazji Mikołajek rodziny z dziećmi obejrzały spektakl „Porwanie Księżniczki” w wykonaniu objazdowego Teatrzyku Lalkowego „Pinokio” z Przysietnicy  istniejącego od ponad 12 lat. Swoje przedstawienia prezentuje w miastach i na wsiach Polski oraz za granicą. 

    Sztuka „Porwanie Księżniczki” opowiada o perypetiach przyjaciół - kota, koguta i lisicy, którzy wyruszają na pomoc dziewczynce porwanej przez Cyganów. Mnóstwo wesołych i ciekawych przygód, które przeżywają, a także dynamiczna akcja wzbudziła zainteresowanie widowni. Spektakl pokazał też, że istnieje inny świat poza tym, znanym z monitora telewizora czy komputera.
     W programie imprezy znalazła się także wizyta gościa z dalekiej Północy, a także konkurs ze słodkimi nagrodami. Dzieci śpiewały piosenki lub deklamowały wiersz - niekoniecznie o tematyce zimowej. Na Mikołajkową Niespodziankę zaprosili dzieci i ich rodziców Centrum Kultury i Burmistrz Krynicy - Zdroju.
 
(Red. M)

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica