Patronat MTV24.TV : "Przypadki.Robert Janowski" - spotkanie 29.10.2018 rok

Patronat MTV24.TV : "Przypadki.Robert Janowski" - spotkanie  29.10.2018 rok
"Przypadki. Rober Janowski " książka spółki autorów Maria Szabłowska i Robert Janowski . Obowiązkowa lektura książki na jesienne wieczory . Ale nie jest przypadkiem spotkanie z gwiazdą "ZŁOTA NUTA" dla Roberta Janowskiego . Nagroda zostanie wręczona za 21 lat pracy i programu "Jaka To Melodia" , przez wszystkie lata Robert wręczał uczestnikom "Złote Nutki" , teraz przyszedł czas na "dużą" nutę dla ROBERTA JANOWSKIEGO , od sympatyków i mediów .

Spotkanie odbędzie się już 29.października o godzinie 18 tej , w gościnnych salach hotelu "Casa" w Nowym Targu. To będzie wieczór wielu niespodzianek dla samego Roberta jak i gości przybyłych na to spotkanie.

informacje o biletach / zaproszeniach można uzyskać pod numerem telefonu: 884 - 029 - 779 , czynny w godzinach od 10.00 do 17.00.

Tylko jeden taki specjalny muzyczny wieczór , media patronat min: radio DHT ( Kanada ) , portal Planeta Kobiet , Imperium Kobiet , telewizja MTV24.TV , Fonomedia Group .

Robert Janowski pierwszy raz tak otwarcie opowiada o swojej karierze i codziennym życiu, blaskach i cieniach show-biznesu i cenie, jaką przychodzi zapłacić za wielką popularność.

Miał zostać kolejnym Zimmermannem i wygrać konkurs chopinowski, jednak porzucił fortepian dla piłki nożnej.
Marzył o szkole teatralnej, tymczasem poszedł na weterynarię, bo chciał leczyć zwierzęta muzyką. Jednak nie potrafił żyć z dala od sceny i sztuki.

Występował w Oddziale Zamkniętym, a gdy spotkał Jonasza Koftę, trafił na deski teatru i zagrał w pierwszej polskiej rock-operze.
Uciekł z eliminacji do musicalu Metro, myśląc, że nie ma szans. A jednak został przyjęty i przez siedem lat grał w tym kultowym przedstawieniu główną rolę, a nawet podbijał z nim Broadway.

Dla widzów telewizyjnej Jedynki jest jednak przede wszystkim
uwielbianym prowadzącym program „Jaka to melodia?”

Ta książka udowadnia, że wszystko w życiu jest możliwe.


Opracował : Fonomedia Group dla MTv24.TV


29.10.2018 godzina  18.00   Hotel  "CASA" ( Nowy Targ )  ,  spotykamy się z  Robertem  Janowskim ! 
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica