Planeta Hitów Muzyczne Lato : Ilona Adamska i Stach dla widzów MTV24.TV

Planeta Hitów Muzyczne Lato :  Ilona Adamska  i Stach dla widzów  MTV24.TV
Najpopularniejsi Lata 2018 - Planeta Hitów Muzyczne Lato , kolejny upalny wakacyjny weekend pełen upominków dla naszych czytelników . Dziś zestawy zawierające najnowsze książki Ilony Adamskiej , i płyty niezwykle popularnego wykonawcy STACH , który 04.08. obchodzi właśnie swoje urodziny . Wszystkiego najlepszego od całej redakcji MTV24.TV i producenta lata Fonomedia Group .

STACH , znajduje się w gonie nominowanych do nagrody w plebiscycie "Najpopularniejsi Lata 2018 " w kategorii "Wokalista pop " . Głosy można przesyłać na adres : onemedia@interia.pl , a Ilona Adamska , kolejny raz liczy na głosy widzów i czytelników MTV24.TV w kategorii " Książka Lata" , jako autorka . Głosy wysyłamy do dnia 30.08. 2018 roku.

Kolejna książka Ilony Adamskiej „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko. Część druga” dowodzi, że tak! Kluczem do osiągnięcia tego stanu jest szeroko pojmowana niezależność i autentyczność. Dzięki tym cechom głosimy swoje poglądy, realizujemy zamierzone cele, stawiamy czoło nowym wyzwaniom, budujemy silny i trwały związek, który przetrwa niejedną burzę. Niezależność daje bowiem siłę, która pozwala realizować się na wielu polach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Idealnym przykładem ilustrującym tę tezę są rozmowy z nieprzeciętnymi kobietami, które autorka zaprosiła do współpracy. Ich zwierzenia i przemyślenia są niczym drogowskaz w dzisiejszym świecie pełnym chaosu informacyjnego. Wyjątkowe bohaterki opowiadają o tym, jak z sukcesem łączyć życie zawodowe z prywatnym, jak tworzyć relacje biznesowe oraz dlaczego warto postawić w życiu na własną firmę.
Wisienką na torcie są inspirujące wywiady z czterema gwiazdami telewizji: Moniką Zamachowską, Pauliną Holtz, Anią Powierzą i Pauliną Sykut-Jeżyną.

- W swojej książce pragnę pokazać, jak budować szczęśliwe związki z facetami, jak wzmacniać poczucie własnej wartości oraz zwiększyć niezależność na wielu polach. Jak budować własną markę, jakimi mechanizmami i prawami rządzą się dzisiejsze media oraz jak prowadzić skuteczne działania public relations.

– mówi Ilona Adamska.

Książka „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko. Część druga” to imponująca dawka inspiracji i wskazówek, dzięki którym biznesowy wizerunek każdej z nas może być bardziej przekonujący, a życie osobiste - bardziej satysfakcjonujące.
- Pamiętajcie jednak, że nie musimy być perfekcyjne. Każda z nas ma prawo do błędów i chwil zwątpienia. Należy nie bać się porażek, bo każda porażka nas wzmacnia. Jest częścią sukcesu. Ważne, by uczyć się na błędach. I być od początku w zgodzie ze sobą, mieć swoje zasady i wysoką etykę biznesową.
Jolanta Zwolińska, założycielka marki SORAYA, powiedziała kiedyś, że własny biznes jest dla optymistów. I coś w tym jest. Nie można z góry zakładać, że coś nam nie wyjdzie. Nie można wiecznie marudzić i narzekać. Nasze myśli się materializują. To, o czym myślimy, spełnia się. Myślmy więc odważnie, pozytywnie. I pamiętajmy: Podróż tysiąca mil, zaczyna się od pierwszego kroku. – dodaje Adamska.

Książka do nabycia na ikmag.pl i multistore24.pl


Osoby które chcą zdobyć zestaw płyty wokalisty STACH i najnowsze książki Ilony Adamskiej z autografem , mamy takich pięć zestawów . W dniach : 04.08 - 10.08. 2018 , wysyłamy na adres : fonomediagroup@interia.pl , maila z informacją dla czego właśnie w wasze ręce ma trafić ten wakacyjny zestaw Planety Hitów Muzycznego Lata 2018 MTV24.TV.

W tytule wpisujemy ILONA ADAMSKA & STACH , w treści , informacja o przekazaniu zestawu , wraz z imieniem nazwiskiem miejscowością z której wysyłana jest korespondencja.
11.08. wylosujemy pięć maili , osoby wylosowane poprosimy zwrotną korespondencją o przekazanie adresu wysyłki upominków .

Producentem konkursu jest FONOMEDIA GROUP


Opracował : MTV24.TV
Foto : Fonomedia  Grup

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica