Wielka Majówka z okazji 225 lat Uzdrowiska.

Wielka Majówka z okazji 225 lat Uzdrowiska.
Przebojów muzyki pop i rocka w orkiestrowych aranżacjach, w wykonaniu Evy Novel – LEVI., Violki Marcinkiewicz, Tomasza Jarosza Dominika Dudka publiczność wysłuchała (4 maja) w Pijalni Głównej.
 
Artystom towarzyszyła Orkiestra Zdrojowa pod dyrekcją Mieczysława Smydy. Gospodarzami wieczoru byli| dziennikarze: Alicja Stolarczyk i Andrzej Zarych. Następnego (5 maja) dnia na scenie wystąpił Mateusz Ziółko, piosenkarz, pianista , kompozytor, autor tekstów.
    Ponadto na estradzie pojawiły się zespoły muzyczne i regionalne w tym m. in. Zespół Tańca Artystycznego „Miniatury”, „Funky Dolls”, „Butterfly Crew”, „Orły”, „Pogranicze” oraz „Fruciaki”.
   Natomiast na Deptaku, tuż obok Muszli Koncertowe wystąpili:   Jan Kiepura i jego  żona Marta Eggerth, w postaci których wcielili się Jakub Oczkowski i Magdalena Pilarz - Bobrowska.  Publiczność w ich  usłyszała najpiękniejsze arie piosenki. Anegdoty z życia słynnego śpiewaka opowiadał Łukasz Lech.   A wszystko to w ramach lubianego, widowiska muzycznego „Uśmiechnij się z Kiepurą”.  

(MK) fot. aut.
 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica