DOBRE BO ZDROWE: KIERMASZ WIELKANOCNY z mtv24.tv & WINE GARAGE

DOBRE BO ZDROWE: KIERMASZ WIELKANOCNY z mtv24.tv  & WINE GARAGE

Dobre Bo Zdrowe zaprasza na "Kiermasz Wielkanocny z WINE GARAGE z Krakowa i telewizji MTV24.TV.Szanowni nasi widzowie nasza telewizja wspomaga gastronomię w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. Wespół z krakowską restauracją WINE GARAGE organizujemy kiermasz wielkanocny dla mieszkańców Krakowa i okolic.


Kto z nas nie ma ochoty przygotowywać tych smutnych Świąt Wielkanocnych samodzielnie, może spokojnie zamówić wielkanocny koszyk ze smakołykami w Vine Garage właśnie, który zapewnia dowóz na terenie miasta pod wskazany adres. Zamówienia przyjmowane są do dnia 8-go kwietnia pod numerem telefonu 502-927-940 Wierzymy, że ta inicjatywa Wam się spodoba i znajdzie wielu odbiorców i ulży Wam choć trochę w przetrwaniu tego, co dzieje się wokół nas.


Zamów kosz świątecznych smakołyków i spędź mile święta.


Już 2-go kwietnia ogłosimy świąteczny konkurs WIELKANOC 2020, w którym do wygrania będą 3 kosze pełne świątecznych smakołyków od WINE GARAGE, nominowanego w plebiscycie naszej telewizji: DOBRE, BO ZDROWE. ( Restauracja Roku) a szef kuchni Paweł Sobota otrzymal nominację w kategorii "Kucharz Wiosny"
Śledźcie nas uważnie.


SPOKOJNYCH ZDROWYCH ŚWIĄT  WIELKANOCNYCH !

 

Opracował : MTV24.TV (2020)

 

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica