DOBRE BO ZDROWE - uroczysta gala 17.11.2018 rok w rytmie Greckim i przebojów lat 80

DOBRE BO ZDROWE - uroczysta gala 17.11.2018 rok  w rytmie Greckim i przebojów lat 80
Nikos Rusketos
To będzie wieczór pełen muzyki i piosenki , smacznej kuchni menu przygotuje Łukasz Kołodziej ( szef kuchni hotelu "Casa" w Nowym Targu ) a greckiego smaku i kulinarnego pomysłu przekaże Nikos Rusketos grecki wokalista, manager zmarłego Demisa Roussosa , restaurator .

Panowie zaprezentują prawdziwy sposób z pozoru łatwej do przygotowania "sałatki greckiej" , o tym że nie jest to takie łatwe , jak wiele błędów popełniają kucharze nie jednej restauracji w naszym kraju .

Nie zabraknie też recitalu Nikosa z prawdziwymi greckimi przebojami , tradycyjnym "rozbijaniem" talerzy , wiązanką przebojów Demisa Roussosa i wiele niespodzianek .
Czy będzie taniec "Zorba" ? o tym musimy przekonać się osobiście przybywając na Podhale i galę "DOBRE BO ZDROWE" .

W takcie emocjonującej taneczno - kulinarnej nocy , poznamy laureatów nagród "DOBRE BO ZDROWE" , do których nominowany jest min: Łukasz Kołodziej ( restauracja hotelu "Casa" , firma JANAS ( Nowy Targ ) . Pełną listę nominowanych zaprezentujemy 20 .10. , a nagrodzonych poznamy 17 listopada.

informacje o rezerwacji zaproszeń biletów można uzyskać pod tel: 884 - 029 - 779 , codziennie w godzinach od 10.00 do 17.00.

Media patronat gali min: Telewizja MTV24.TV


Opracował : Fonomedia Group dla MTV24.TV
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica