Najlepsza kawiarnia w Trójmieście - GDAŃSK "cieKAWA kawiarnia Gdańsk , z "Dobre Bo Zdrowe" MTV24.TV

Najlepsza kawiarnia w Trójmieście - GDAŃSK "cieKAWA kawiarnia Gdańsk , z "Dobre Bo Zdrowe" MTV24.TV
Najlepsza kawiarnia w Trójmieście - GDAŃSK "cieKAWA kawiarnia Gdańsk , Świętojańska 62. Dobre Bo Zdrowe telewizji MTV24.TV , poleca kawiarnię w której można wypić wspaniała kawę , zjeść niepowtarzalne nigdzie ciasto.

W trakcie tegorocznego "Muzycznego Lata" nasza ekipa przemierzyła Polskę , będąc w Gdańsku odwiedziliśmy kawiarnię " cieKAWA kawiarnia Gdańsk" , wyśmienite kawy, wspaniałe słodkości , przemiła i sympatyczna obsługa , sprawia że chce się wracać na popołudniową filiżankę kawy i coś słodkiego. Kawiarnia zaprasza na sezonowe ciasta , ciasteczka .

Dla tego ekipa MTV24.TV , postanowiła nagrodzić kawiarnię specjalną nagrodą "ZŁOTY LAUR" w kategorii "Kawiarnia Lata 2019".

Dobre Bo Zdrowe będzie prezentować naszym widzom i czytelnikom smakowite przepisy na weekendowe wydania "Dobre Bo Zdrowe" , jednak najsmaczniej i najlepiej przygotowane są na miejscu kawiarni . Odwiedzamy Gdańsk i "cieKAWA kawiarnia".

A jak przedstawiają się sami nagrodzeni :

cieKAWA kawiarnia to miejsce tworzone razem z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Dostrzegając ich potencjał tworzymy miejsce, w którym będą spełniać swoje marzenie o dorosłości i samodzielności przez pracę. cieKAWA kawiarnia jest podmiotem ekonomii społecznej utworzonym przez Ciekawą Spółdzielnię Socjalną.

cieKAWA kawiarnia to miejsce tworzone razem z osobami z niepełnosprawnością intelektualną.
Dostrzegając ich potencjał tworzymy miejsce, w którym będą spełniać swoje marzenie o dorosłości i samodzielności przez pracę.
Nasze logo to kubek z "dymkami rozmowy". w cieKAWEJ chcemy się z Wami spotykać, rozmawiać, dzielić doświadczeniami, pyszną kawą i ciastem.
cieKAWA kawiarnia jest podmiotem ekonomii społecznej utworzonym przez Ciekawą Spółdzielnię Socjalną. Członkami założycielami Spółdzielni są Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gdańsku oraz Fundacja Teneo.

Życzymy smacznego , do zobaczenia w Gdańsku

Opracował : MTV24.TV ( 2019 ) DOBRE BO ZDROWE ( 2019 )

Będziemy z kamerą w gościnnych progach tej uroczej kawiarni , i zapraszamy widzów na relację z Gdańska w ramach "Dobre Bo Zdrowe" .

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica