OryginalnySok - Nominowany do nagrody "DOBRE BO ZDROWE 2019"

OryginalnySok - Nominowany do nagrody "DOBRE BO ZDROWE 2019"
.Na rynku można znaleźć wiele soków i napojów z dużą ilością cukru , kupując tego rodzaju produkty nie mamy nic wspólnego z zdrową dawką witamin. Dla widzów MTV24.TV prezentujemy firmę która produkuje prawdziwe soki bez cukru , zdrowe dla każdego . Szczególnie zadbajmy o zdrowie i witaminy w okresie jesienno - zimowym .

OryginalnySok - to 100 % smaku, witamin i przyjemności w piciu. Kapituła "DOBRE BO ZDROWE" nominowała wyroby firmy OryginalnySok, do nagrody za najlepsze źródła witamin.

Wręczenie statuetek nastąpi w grudniu br . Dla tych osób które jeszcze nie skosztowały prawdziwego daru natury już 26.10.2019 rok na www.mtv24.tv znajdziecie pierwszy jesienny konkurs w którym wygrać będzie można zestawy soków od OryginalnySok , wraz z płytami od Music Media Press Agencja Medialna i MTJ .

Dziś polecamy :
Jabłko-mango-brzoskwinia NFC 330 ml – nowość w ofercie firmy OryginalnySok.

Sok jabłko-mango jest doskonale znany, swoją egzotyką przypomina nam o słonecznych wakacyjnych dniach, natomiast dodanie do tej kompozycji brzoskwini jeszcze bardziej wydobywa słodycz tych produktów. Sok składa się w 65% z soku jabłkowego, w 25% z przecieru brzoskwiniowego oraz w 10% z purre mango. Wszystkie składniki produktu są NFC a więc nie są wytwarzane z koncentratu, a składają się w całości tylko z owoców.


Opracował : MTV24.TV / DOBRE BO ZDROWE  ( 2019 )
Współpraca :  OryginalnySok
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica