Artykuły

Muszyna. Piłkarki ręczne mistrzyniami Powiatu Nowosądeckiego

2013-02-28 | Sport | Krynica
Piłkarki ręczne ze Złockiego zostały mistrzyniami Powiatu Nowosądeckiego dziewcząt szkół podstawowych. Drugie miejsce zajęła drużyna z Piątkowej, zaś trzecie - ze Stróż. Za najlepszą zawodniczką turnieju uznano Magdalenę Żygłowicz ze Złockiego.
Koszykarki z Krynicy - Mistrzyniami Powiatu Nowosądeckiego

2013-02-21 | Sport | Krynica
Koszykarki z Krynicy - Zdroju zwyciężyły w Mistrzostwach Powiatu Nowosądeckiego dziewcząt szkół gimnazjalnych. W finale pokonały one drużynę z Tęgoborzy. Za najlepszą zawodniczką turnieju uznano Adriannę Bulandę. Zawody odbyły się 19 lutego w krynickiej hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2.
Kryniczanie wśród Najpopularniejszych Sportowców Sądecczyzny 2012

2013-02-20 | Sport | Krynica
Ruszył drugi etap X Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2012 roku. Wśród 15 finalistów konkursu znalazło się aż pięciu sportowców z Krynicy - Zdroju: Karolina Szewczyk, Aneta Cygan, Ewa Bulanda, Tomasz Kowal oraz Dawid Wal.
Drużyna z LO w Starym Sączu najlepsza w siatkówkę

2013-02-07 | Sport | Stary Sącz
Podczas rozegranego we wtorek (5 lutego) w Starym Sączu turnieju siatkówki dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych o Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego, bezkonkurencyjne okazały się zawodniczki z Liceum Ogólnokształcącego w Starym Sączu. Najlepszą zawodniczką turnieju została Iwona Górka.