Artykuły

Muszyna. Dwukrotne zwycięstwo "Mineralnych"  z "Pałacem" Bydgoszcz.

Muszyna. Dwukrotne zwycięstwo "Mineralnych" z "Pałacem" Bydgoszcz.

2013-03-19 | Sport | Krynica
Podopieczne Bogdana Serwińskiego w ubiegły weekend (16 - 17 marca) dwukrotnie pokonały KS Pałac Bydgoszcz. W pierwszym meczu ćwierćfinałowej rywalizacji Orlen Ligi Muszynianka Muszyna zwyciężyła 3:1 (25:15, 25:19, 22:25, 25:23), natomiast w drugim - 3:0 (25:15, 25:18, 25:19).
Słowacy zwycięzcami I Turnieju Hokeja im. Krzysztofa Kiklicy.

2013-03-18 | Sport | Krynica
Hokeiści HC 46 Bardejov zwyciężyli w I Międzynarodowym Turnieju Hokeja na Lodzie im. Krzysztofa Kiklicy. Drużyna KTH KM Krynica zajęła czwarte miejsce.
Kryniczanki mistrzyniami Sądecczyzny w mini koszykówce podstawówek

2013-03-12 | Sport | Krynica
Zawodniczki Szkoły Podstawowej nr. 2 z Krynicy - Zdroju zostały Mistrzyniami Powiatu Nowosądeckiego w mini koszykówce dziewczęcych drużyn szkół podstawowych. Najlepszą zawodniczką turnieju została Dominika Krężołek.
Muszyna. Triumf Luks Jas Pol Krynica - Zdrój.

2013-03-11 | Sport | Krynica
W Muszynie zakończyły się Mistrzostwa Polski Kadetów w Kickboxingu. Zawodnicy LUKS Jas - Pol Krynica - Zdrój okazali się najlepszymi w klasyfikacji medalowej (9 złotych, 13 srebrnych i 11 brązowych).
Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w narciarstwie alpejskim

2013-03-07 | Sport | Krynica
Na stokach Kompleksu Narciarskiego Słotwiny rozegrano Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w narciarstwie alpejskim dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Najlepszy czas przejazdu ze wszystkich uczestników uzyskała kryniczanka Kinga Tabaszewska, która pokonała starsze zawodniczki i zawodników.
Mateusz Ligocki - triumfatorem Mistrzostw Polski w Snowboardzie

2013-03-02 | Sport | Krynica
Mateusz Ligocki został Mistrzem Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Snowboard Crossie, które odbyły się (28 luty - 1 marca) na terenie krynickiego Kompleksu Narciarskiego Słotwiny. Triumfator swoją przygodę ze snowboardem rozpoczął w 1996 roku od freestyle`u. Od jedenastu lat specjalizuje się w szybkościowych i extremalnych wyścigach na torze z przeszkodami - konkurencji Olimpijskiej - SNOWBOARDCROSS (SBX).