Artykuły

Polki na drugim miejscu, za hokeistkami z Austrii.

2014-03-26 | Sport | Krynica
Polskie hokeistki zajęły drugie miejsce w Mistrzostwach Świata Juniorek Hokeja na Lodzie Turniej Kwalifikacyjny do I Dywizji Krynica – Zdrój 2014. W ostatnim spotkaniu Chinki pokonały Kazachstan 2 : 1. ( 0: 0, 1: 0 , 0: 1, 0: 0, 1; 0 ). Natomiast zawody wygrały Austriaczki.
Jakub Burhardt w lekkoatletycznej reprezentacji Polski

2014-03-25 | Sport | Krynica
Posterunkowy Jakub Burchardt, służący w krynickim Komisariacie Policji został powołany w skład reprezentacji Polski w lekkoatletyce. Decyzję o utworzeniu oficjalnej drużyny podjął Komendant Główny Policji, nadinsp. Marek Działoszyński.
Polki pokonały Chinki 6: 3. Zajęły drugie miejsce w turnieju.

2014-03-24 | Sport | Krynica
W ostatnim swoim spotkaniu (21 marca) Mistrzostw Świata Juniorek w Hokeju na Lodzie Turniej Kwalifikacyjny do I Dywizji 2014 polskie hokeistki pokonały Chinki 6 : 3. (2: 2,1: 0,3: 1). Ostatecznie Polki zajęły drugie, za Austriaczkami miejsce.
Mistrzostwa Świata Kobiet w Hokeju na Lodzie: Polska - Austria 1: 3.

2014-03-22 | Sport | Krynica
Polki przegrały wczorajszy (21 marca) mecz z hokeistkami Austrii 1: 3 (1: 1, 0: 1, 0: 1) Było to trzecie spotkanie polskich hokeistek w Mistrzostwach Świata Juniorek w Hokeju na Lodzie Turnieju Kwalifikacyjnego do I Dywizji Krynica - Zdrój 2014.
Austriaczki pokonały  hokejową drużynę Kazachstanu 8 : 1.

Austriaczki pokonały hokejową drużynę Kazachstanu 8 : 1.

2014-03-21 | Sport | Krynica
W drugim, wczorajszym (20 marca) spotkaniu Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie Turnieju Kwalifikacyjnego Austriaczki pokonały drużynę Kazachstanu 8 : 1 (3; 0, 2: 1 i 3: 0).
Hokeistki chińskie wygrały z Włoszkami 5 : 1.

Wczoraj (20 marca) rozegrano dwa spotkania Mistrzostw Świata Dywizji I Turnieju Kwalifikacyjnego. Hokeistki chińskie wygrały z Włoszkami (5: 1), a Austriaczki – z zawodniczkami Kazachstanu. (8 : 1).
Szymon Bębenek w czołówce narciarzy Trofeo Topolino Sci.

2014-03-19 | Sport | Krynica
Szymon Bębenek – najlepszym narciarzem wśród Polaków. Startując w grupie Juniorów Młodszych zajął 9. miejsce (slalom) oraz 15. (slalom gigant). We włoskim ośrodku sportów zimowych Folgaria rozegrano (15 marca) nieoficjalne Mistrzostwa Świata Młodzików i Juniorów Młodszych w narciarstwie alpejskim – Trofeo Topolino Sci.
Zwycięski debiut polskich hokeistek w meczu z Włoszkami.

W meczu turnieju kwalifikacyjnego do I Dywizji Mistrzostw Świata Juniorek w Hokeju na Lodzie 2014 Polki pokonały Włoszki 2: 1. Oba gole w rzutach karnych zdobyła Kamila Wieczorek. Wczorajszy mecz (18 marca) to debiut juniorskiej reprezentacji Polski.
Inauguracja turnieju hokejowego z opóźnieniem, ale fair play.

Inauguracja Mistrzostw Świata Juniorek w Hokeju na Lodzie - Turniej Kwalifikacyjny do I Dywizji 2014, odbyła się (18 marca) z godzinnym opóźnieniem. A to z powodu nie dotarcia na czas sprzętu sportowego chińskich hokeistek.
Italia: Szymon Bębenek wystartuje w Trofeo Topolino Sci.

2014-03-13 | Sport | Krynica
We włoskim ośrodku narciartwa Folgaria rozpoczynają się (14 marca) jedne z najbardziej prestiżowych zawodów narciarskich dla młodych alpejczyków – Trofeo Topolino Sci. Do zawodów zakwalifikowało się czterech Juniorów Młodszych z teamu TAURON Bachleda Ski, w tym Szymon Bębenek z Krynicy – Zdroju.
Jurgów. Szymon Bębenek - dwukrotnie na najwyższym podium.

2014-03-12 | Sport | Krynica
Szymon Bębenek, zawodnik KN Gondola Krynica dwukrotnie stanął na najwyższym podium. Był najlepszy w slalomie i dwuboju slalomowym. Rywalizacja narciarzy odbyła się na trasach stacji Jurgów – Ski.
Muszyna. Chemik Police - Mineralne 3: 0.

2014-03-10 | Sport | Krynica
Siatkarki KPS Chemika Police (8 marca) zdobyły Puchar Polski Enea CUP 2014, pokonując w finałowym spotkaniu drużynę Polskiego Cukru Muszyniankę Fakro Bank BPS Muszyna 3:0 (25:15, 27:25, 25:17).
Paweł Kołodziej nie skrzyżuje rękawic z Kubańczykiem.

2014-03-05 | Sport | Krynica
Paweł Kołodziej (33-0, 18 KO) w najbliższym czasie nie zawalczy o tytuł mistrza świata federacji IBF kategorii junior ciężkiej z kubańskim bokserem Yoan Pablo Hernandezem. (28-1, 14 KO). Pierwotnie gala boksu miała się odbyć 8 marca w Berlinie. Później datę walki zamieniono na 29 tegoż miesiąca.