Artykuły

Drużyna chłopców - mistrzami powiatu w unihokeju.

2014-04-25 | Sport | Krynica
Szkoła Podstawowa nr. 2 z Krynicy – Zdroju zajęła pierwsze miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nowosądeckiego w unihokeju chłopców. Drużyna dziewcząt tej placówki uplasowała się na drugim miejscu. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Krzysztof Petryla z Krynicy – Zdroju, a zawodniczką - Marta Wąchała z Zagorzyna.
Powrożnik. Chłopcy wywalczyli Mistrzostwo Powiatu w piłce ręcznej.

2014-04-16 | Sport | Krynica
Po zaciętej rywalizacji Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego w piłce ręcznej chłopów zdobyła Szkoła Podstawowa w Powroźniku. Drużyna ta uzyskała awans na zawody rejonowe, które odbędą się 30 kwietnia w Mszanie Dolnej. Najlepszym zawodnikiem turnieju był Kacper Sosnowski.
"Gym Boxing" Pawła Kołodzieja. Pierwszy trening.

„Gym Boxing” Pawła Kołodzieja. Pierwszy trening.

2014-04-15 | Sport | Krynica
„Boxing Gym” Pawła Kołodzieja rozpoczyna dziś (15 kwietnia) pierwszy trening, pod okiem doświadczonego sądeckiego trenera Radosława Pietrzkiewicza. W otwartym kilka dni temu klubie może trenować każdy. Dzieci, młodzież, a także osoby starsze.
Saneczkarze z Soczi  - nagrodzeni.

Saneczkarze z Soczi - nagrodzeni.

2014-04-10 | Sport | Krynica
Wręczono (8 kwietnia) nagrody saneczkarzom, którzy reprezentowali Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi. Wśród wyróżnionych znależli się kryniczanie - Karol Mikrut i Patryk Poręba. Za wybitne osiągnięcia sportowe nagrodzono też zawodników innych dyscyplin.
Drużyny Podhala & Janowa – awansowały do Dywizji I.

2014-04-06 | Sport | Krynica
Zwycięzcami Mistrzostw Polski Amatorów Dywizji II zostały drużyny hokejowe Podhala Nowy Targ i Naprzodu Janów. Najlepsze zespoły awansowały do ekstraklasy. (Dywizji I). Zawody odbyły się w dniach 4 – 6 kwietnia na krynickim lodowisku MOSiR.
Wrak Race Silesia Kraków Edition II już 13-go kwietnia!

2014-04-06 | Sport | Kraków
Kolejna wiosenna edycja wyścigów Wrak RACE Silesia Kraków Edition ruszy już 13-go kwietnia o 9:00, oczywiście na CK Autodromie przy ulicy Rzepakowej w Krakowie-Nowej Hucie!