Artykuły

Kolarskie gwiazdy w wyścigu Fiat Lang Team Race w Warszwie

2019-06-17 | Sport | Krynica
Czesław Lang, Lechosław Michalak, Krzysztof Sujka – tak wyglądało podium wyścigu Fiat Lang Team Race w Warszawie w kategorii wiekowej M6. Znakomici kolarze ścigali się w Wilanowie na dystansie Maxi, a Czesław Lang wpadł na metę o włos przed kolegami z peletonu.
Upalny Maraton Rowerowy Lang Team w Wilanowie

Adam Żuber (CROSS CARTEL) i Izabela Pazyna (KOMOBIKE SCOTT) okazali się najszybsi na dystansie Grand Fondo podczas Maratonu Rowerowego Lang Team w warszawskim Wilanowie.
Zmiany na trasie 6  i  7 etapu Tour De Pologne

Zmiany na trasie 6 i 7 etapu Tour De Pologne

2019-06-13 | Sport | Krynica
Decydująca część 76. Tour de Pologne UCI World Tour będzie jeszcze trudniejsza i bardziej widowiskowa. Dzięki wprowadzonym zmianom etapy szósty i siódmy będą nieco dłuższe, a na trasie szóstego etapu znajdzie się aż jedenaście Górskich Premii TAURON pierwszej kategorii.
Sportowe emocje z MTV24.TV , plebiscyt  NAJPOPULARNIEJSI 2019

Sportowe emocje z MTV24.TV , plebiscyt NAJPOPULARNIEJSI 2019

2019-06-11 | Sport | Pozostałe
Muzyczne Lato 2019 telewizji MTV24.TV , przy współpracy z portalem Planeta Kobiet zapraszają na specjalny plebiscyt "Najpopularniejsi" w kategoriach sportowych wraz z " Dobre Bo Zdrowe" wybierzemy tych którzy na statuetkę zasługują .
Media Patronat  MTV24.TV :  zdrowepudelkowe.pl  ( Biznes Liga )

Media Patronat MTV24.TV : zdrowepudelkowe.pl ( Biznes Liga )

2019-06-07 | Sport | Pozostałe
Telewizja MTV24.TV podjęła współpracę z jedną z najlepszych drużyn Biznes Ligi , jaką jest po ostatnim sezonie zdrowepudelkowe.pl odnotowali 13 zwycięstw , 1 porażkę , strzelili 73 bramki a stracili tylko 20.Wynik którego nie powstydziła by się Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej .
III Międzynarodowy Turniej Poprad Muszyna CUP 2019

2019-06-05 | Sport | Krynica
W dniach 31 maja i 1 czerwca w Muszynie miał miejsce dwudniowy III Międzynarodowy Turniej Poprad Muszyna Cup 2019, zorganizowany z okazji Dnia Dziecka.
Francuz Nocolas Prodhomme zwyciężcą Orlen Wyścigu Narodów

Nicolas Prodhomme z Francji zwyciężył w klasyfikacji generalnej ORLEN Wyścigu Narodów UCI Nations Cup. Drugi etap z BUKOVINA Resort do Bukowiny Tatrzańskiej o długości 113 kilometrów wygrał Duńczyk Andreas Lorentz Kron. Najlepszy z Polaków okazał się Piotr Pękala, który dziś był szesnasty, a w klasyfikacji generalnej zajął dwudzieste miejsce. Klasyfikację drużynową ORLEN Wyścigu Narodów wygrała Belgia.
Francja  wygrywa pierwszy etap Orlen Wyścigu Narodów

Francja wygrywa pierwszy etap Orlen Wyścigu Narodów

2019-06-01 | Sport | Krynica
Reprezentacja Francji wygrała pierwszy etap kolarskiego ORLEN Wyścigu Narodów UCI Nations Cup – drużynową jazdę na czas. Drugie miejsce zajęła Dania, a trzecie Belgia. Polscy kolarze ukończyli etap na czternastej pozycji. Liderem klasyfikacji indywidualnej został Francuz Clement Champoussin.