Media Patronat MTV24.TV : K-1 Open World Amateur Championships Florencja 8-10. Grudnia 2017 r

Media Patronat MTV24.TV : K-1 Open World Amateur Championships Florencja 8-10. Grudnia 2017 r
Patronat MTV24.TV
 Florencja miasto mitu i legendy będzie gospodarzem 3 dniowego turnieju Mistrzostw Świata K-1, z udziałem jednych z najpopularniejszych na świecie marek sportów walki. 


K-1 OPEN 2017 jest jedynymi oficjalnymi Mistrzostwami Świata w kategorii K-1, którego korzenie pochodzą z epickich bitew na Tokyo Dome. K-1 wypromowało wspaniałe gwiazdy K-1, w tym Giorgio Petrosyan, Andy Souwer i Buakaw, jak i wielu innych wspaniałych mistrzów, którzy nadal występują dla milionów fanów na całym świecie.Mistrzostwa Świata w K-1 otwierają szansę na zdobycie prawdziwego Mistrza Świata K-1,również dla zawodników Kadry Polski ISKA, która będzie obecna na wyżej wymienionych Mistrzostwach dumne reprezentując nasz kraj. Startując w tych Mistrzostwach K-1 World masz szansę być postrzeganym przez najważniejszych promotorów i menedżerów podczas poszukiwania następnego pokolenia gwiazd K-1 WORLD. K-1 OPEN odbędzie się 8, 9 i 10 grudnia w sobotę 9 grudnia Mistrzostwa zakończą się o godzinie 16:00, pozwalając zawodnikom, trenerom i znajomym przejść przez ulicę (3 min pieszo) i wejść na ogromne Forum Mandeli zobaczyć Oktagon Florencja.W sobotę 9 grudnia Mandela Forum gościć będzie Oktagon Florence, które obejmują walkę z Bellator Kickboxing i Bellator MMA oraz oczywiście najdłużej działającą i najbardziej udaną markę Oktagon w Europie.
Giorgio Petrosyan (ITA) walczący z Yodwicha (THAI) w kategorii Bellator Kickboxing - 70 Kg title,
Armen Petrosyan (ITA) walczy vs Amansio Parashiv (ROM) za ISKA - 70 Kg tytuł Mistrza Świata ISKA
Musta Haida (ITA) walczy vs Samy Sana (F) w kategorii ISKA - 72,5 Kg na świecie.Jak i wielu innych zawodników światowego pokroju również w MMA.
W pięknym i historycznym mieście Florencji, stolicy rodziny Borgia, będziesz mógł walczyć o tytuł K-1 World, a tym samym zobaczyć zawodowa galę Bellator.Do zobaczenia we Florencji  sympatycy dobrego  sportu .  To będzie  gorąca sportowa zima 

 MEDIA PATRONAT ::   ATV  WARSZAWA  -  MTV24.TV  -  PLANETA KOBIET -  ONE MEDIA GROUP 
 Partnerem  ekipy  medialnej  jest : NESTIA ODSZKODOWANIA 

  Opracował : One Media Group  dla  MTV24.TV 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica