MTV24.TV poleca: Celtic Gladiator 12 - kapitalny wieczór walk w Grays!

MTV24.TV poleca: Celtic Gladiator 12 - kapitalny wieczór walk w Grays!
 Za nami kolejna, dwunasta edycja gali Celtic Gladiator, która miała miejsce w hali Civic Hall w Grays (Essex), niedaleko Londynu, stolicy Wielkiej Brytanii. Publiczność zgromadzona w hali, a także widzowie telewizji FightBox HD, mogli oglądać świetne walki MMA oraz dodatkowo trzy pojedynki Kickboxingu na zasadach K-1.

Nie brakowało także znamienitych gości, jak chociażby były zawodnik UFC, legendarny Brad "One Punch" Pickett, zaproszony przez prezesa Celtic Gladiator Ltd, Alberta Jarzębaka.

W walce wieczoru, pochodzący z Polski, Leszek Krakowski (11-1 MMA, 1-0 CG) po świetnym pojedynku, zdominował i pokonał na punkty Brazylijczyka Nathana Batistę (8-5 MMA, 0-1 CG). Publiczność mogła podziwiać dynamiczną walkę, w której obaj dali z siebie wszystko.

Inny znany na Wyspach Brytyjskich polski zawodnik, Przemysław Mysiala (21-9 MMA, 2-0 CG) toczył twardy bój z Francuzem, Dimitrim Bouchetem (11-8-2 MMA, 0-1 CG), który stawiał twardy opór zanim został zmuszony do poddania się pod koniec pierwszej rundy. To kolejne efektowne zwycięstwo w Celtic Gladiator "The Polish Bear", nazywanego często przez fanów "Miśkiem".

Kapitalny bój stoczyli dwaj angielscy zawodnicy Alex Montagnani (8-2-1 MMA, 1-0 CG) i weteran Shaun Lomas (21-68 MMA, 1-2 CG). Pojedynek był bardzo dynamiczny a publiczności podobały się nagłe zwroty akcji, gdy raz jeden, a raz drugi zdobywał przewagę. O zwycięstwie musieli decydował sędziowie i oni wskazali Alexa, który pierwszy raz w karierze walczył z tak doświadczonym rywalem jakim jest "The Legend".

Nie możemy zapomnieć o kobietach, bowiem panie pokazały się w dwóch walkach na zasadach K-1. Niesamowite wymiany ciosów i akcje non stop przez trzy rundy zaserwowały gorąco dopingującym je kibicom: mieszkająca w Londynie Polka, Katarzyna Twardowska (0-1 KB, 0-1 CG) i Portugalka Filipa Murao (1-1 KB, 1-0 CG). Po trzech rundach wyrównanej walki zwycięstwo przypadło Murao, ale publiczność gromkimi brawami nagrodziła obie wojowniczki. Podobne brawa zebrała Cill Wan (1-0 KB, 1-0 CG) z The Fighter’s Factory London, która pokonała Gemmę Montefiore (0-1 KB, 0-1 CG) z Australii, zdobywając przewagę punktową i serwując przeciwniczce knock-down w jednej z rund.

Impreza okazała się sukcesem. Dopisała publiczność, która świetnie się bawiła i mogła oglądać dobre, zacięte pojedynki. Transmisja z gali trafiła do ponad 40 krajów na całym świecie, gdzie nadaje FightBox HD, nasz nowy partner telewizyjny. Zapraszamy już dziś na kolejną edycję gali do Los Angeles, która czeka nas 14 lipca.

Komplet wyników:

K-1 161 lbs: Armando Monteiro (Portugalia) pokonał Mateusza Bąka (Polska) przez decyzję 3-0
K-1 105 lbs: Cill Wan (Anglia) pokonała Gemmę Montefiore (Australia) przez decyzję 3-0
K-1 125 lbs: Filipa Mourao (Portugalia) pokonała Katarzynę Twardowską (Polska) przez decyzję 3-0
MMA 265 lbs: Tomasz Czerwinski (Polska) pokonał Johna Paintera (Anglia) przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie
MMA 265 lbs: Leonardo Gosling (Brazylia) pokonał Jose Agustina Garcię (Hiszpania) przez TKO (uderzenia) w 3 rundzie

Główna karta
MMA 205 lbs: Arunas Andriuskevicius (Litwa) pokonał Luciano Zampieri (Brazylia) przez TKO (uderzenia) w 1 rundzie
MMA 185 lbs: Alex Montagnani (Anglia) pokonał Shauna Lomasa (Anglia) przez decyzję 3-0
MMA 205 lbs: Przemysław Mysiala (Polska) pokonał Dmitri Boucheta (Francja) przez poddanie (kimura) w 1 rundzie

Walka wieczoru
MMA 145 lbs: Leszek Krakowski (Polska) pokonał Nathan Batista (Brazylia) przez decyzję 3-0 Media Patronat :   ONE FM  / ONE RECORDS / NESTIA ODSZKODOWANIA  / CHARAKTERNI  / PLANETA KOBIET /  

Opracował :  ONE RECORDS  DLA  MTV24.TV
Wspólpraca: CELTIC  GLADIATOR  
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica