Muzyna. Lokomotiv pokonał Muszynianki 3:1 (20:25, 25:11, 17:25, 15:25)

Wczoraj (15 listopada) siatkarki Bank BPS Fakro Muszyna przegrały na własnym boisku z azerską drużyną Lokomotiv` u Baku 1:3 (20:25, 25:11, 17:25, 15:25).

W początkowej fazie meczu na boisku górowały siatkarki z Lokomotiv Baku, które - po serii dobrych zagrywek - już w trzeciej minucie prowadziły 4 : 0. Muszynianki szybko wyrównały straty i chwilę póżniej wynik brzmiał 4 :4. Jednak dobra gra "Mineralnych" trwała krótko. W końcowym etapie popełniały one wiele błędów w przyjęciu. Natomiast przeciwniczki skutecznie blokowały większość ataków polskiego zespołu. Gospodynie przegrały pierwszego seta 20 : 25. W drugiej części spotkania podopieczne Bogdana Serwińskiego nadrobiły straty i ostatecznie wygrywały go 25 : 11. Jednak Polki niedługo cieszyły się prowadzeniem. Azerski zespół wygrał pewnie trzeciego seta 25 : 17. Finał rozpoczął się przewagą siatkarek Lokomotiv Baku. W ciągu kilku minut uzyskały one pięciopunktową przewagę, wygrały ostatnią część spotkania 25 : 15. , a także cały mecz 1 : 3.