Rozpoczynamy sezon zimowy 2017/2018 w ośrodku narciarskim Kasina Ski.

Rozpoczynamy sezon zimowy 2017/2018 w ośrodku narciarskim Kasina Ski.
Ośrodek narciarski Kasina Ski rozpoczyna sezon 2017/2018 już w czwartek 14 grudnia 2017 r. Godziny otwarcia od 8.00 do 22.00. Przerwa na ratrakowanie 16.00 do 18.00.

Kasina Ski to nowoczesny ośrodek zlokalizowany w Kasinie Wielkiej, który dzięki swojemu położeniu blisko Krakowa i Nowego Sącza, od wielu lat jest miejscem aktywnego zimowegowypoczynku. Wyjątkowy górski klimat i czyste powietrze, w połączeniu z nowoczesnąinfrastrukturą ośrodka narciarskiego, gwarantują odpoczynek i dobrą zabawę.

     Dysponujemy wydajną 6-osobową koleją krzesełkową z charakterystycznymi pomarańczowymi osłonami, dzięki której narciarze mogą cieszyć się pełnym komfortem i najwyższą jakością. Korzystamy z najlepszych systemów naśnieżania, które gwarantują jednolitą jakość śniegu. Cechą charakterystyczną nartostrady jest jednolite pochylenie na całej jej długości, co oznacza wyśmienitą jazdę zarówno dla początkujących, jak i wytrawnych narciarzy. Trasa osłonięta jest wysokimi drzewami, więc nawet przy silnych, porywistych
wiatrach dobrze się u nas jeździ. Do dyspozycji miłośników sportów zimowych oddajemy trasę niebieską (1450 m), gdzie różnica poziomów wynosi 293 m. Jesteśmy rodzinnym ośrodkiem narciarskim.

     Wprowadzamy udogodnienia dla rodzin z dziećmi, a także organizujemy wydarzenia skierowane do dzieci i ich rodziców m.in.:
- Liga Kubusiowego Narciarza
- Zawody dla dzieci
W cenniku stacji pojawiły się nowe karnety - Rodzinne. Specjalnie spakietowane, tak aby zaoferować niższą cenę dla rodzin. Opcje 2+1 i 2+2. Stacja honoruje również zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz Karty Seniora.

Serdecznie zapraszamy!
Kontakt:
Grzegorz Lenartowicz
Kasina Ski
Kasina Wielka 672
34-741 Mszana Dolna
e-mail: marketing@kasinaski.pl
tel. 512 409 801
Nasze strony www:
www.kasinaski.pl
www.freeskihotele.pl

MTV 24
Źródło : Kasina Ski

Autor: MTV 24

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica