Trwa turniej szachowy o Puchar Burmistrza. Zapisz się i ty!

Trwa turniej szachowy o Puchar Burmistrza. Zapisz się i ty!
Trwa turniej szachowy o Puchar Burmistrza Krynicy - Zdroju. Organizatorem rozgrywek jest świetlica środowiskowa "Biały Lotos", we współpracy z Adamem Sumarem i Janem Jagielskim.

Przez kilka lat Adam Sumara prowadził darmowe zajęcia w szkołach podstawowych i zarażał dzieci swoja pasją. "Efekty są bardzo widoczne, ponieważ z roku na rok młodych miłośników tej królewskiej gry przybywa. - mówi Aneta Kaczmarek, opiekunka „Lotosu”.
   W turnieju bierze udział dotąd dziewięciu zawodników. Jednak zapisy trwają aż do 25. listopada. Rozgrywki przeprowadzane są bowiem każdy z każdym. Spotkania odbywają się w każdy poniedziałek i piątek o godz 16.00. Zakończenie królewskiej gry i wręczenie Pucharu Burmistrza nastąpi 20 grudnia. - "Pod koniec miesiąca zapraszamy na turniej, tym razem dla dzieci i młodzieży. Plakaty z dokładną informacją będą rozwieszone w szkołach i jak co roku zapisy będą w sekretariacie szkolnym". - dodaje Aneta Kaczmarek. Turnieje szachowe dla dzieci i młodzieży organizowane są w świetlicy „Biały Lotos” od czterech lat. Wpisowe seniorzy 20 zł, juniorzy - 10 zł.
 
Małgorzata Karenska fot. Biały lotos
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica