"Nikomu z ręki" słoneczny przebój na wiosnę 2013,poleca: www.ciasteczkazkrakowa.home.pl & Małopolskie.TV

"Nikomu z ręki" słoneczny przebój na wiosnę 2013,poleca: www.ciasteczkazkrakowa.home.pl  & Małopolskie.TV
Erijef Massiv - z słonecznym przebojem poleca malopolskie.tv
 "Nikomu z ręki" to pełen słońca i radości utwór, który promował pierwszy krążek zespołu Erijef Massiv. Płyta nosi tytuł "Siedem lat później" i – jak na prawdziwe reggae przystało – ukazała się na sklepowych półkach wraz z czerwcowymi falami ciepła ubiegłego roku. Piosenka promująca niesie ze sobą pozytywne wibracje dryfując pomiędzy energetycznym dancehallem i głęboką, duchową muzyką roots. Przekaz jest prosty – cieszę się każdym dniem pozostając przy tym sobą i jestem z tego dumny! Wokalista w jednej ze zwrotek śpiewa "Ja wiem na co stać moją brygadę! "- a my wyraźnie to słyszymy.

http://www.youtube.com/watch?v=fYdi_e6epeQ


Teledysk nagrany do utworu to sympatyczny, wiosenny klip, który pokazuje dobitnie, że Erijef Massiv to nie tylko zespół muzyczny – to także grupa dziewięciorga przyjaciół połączonych wspólną pasją. W teledysku przewijają się dobrze znane poznaniakom krajobrazy, wśród których muzycy spędzają czas z przyjaciółmi uwieczniając te wspólne radosne chwile na zdjęciach.

Erijef Massiv to poznański zespół, który powstał w 2005 roku. Zróżnicowane muzyczne korzenie wszystkich członków zespołu sprawiają, że występy Erijef Massiv są niecodzienną mieszanką o wspólnym jamajskim mianowniku. Grupa zagrała już kilkadziesiąt koncertów na terenie całego kraju, nierzadko towarzysząc największym gwiazdom polskiej i zagranicznej sceny. Można ich było usłyszeć na największych krajowych festiwalach takich jak Heineken Opener Festival, Ostróda Reggae Festival, Reggaeland czy One Love. Ich pierwsza płyta zapewnia godzinę dobrej zabawy i jest świetną odskocznią od codziennie atakujących ze wszystkich stron agresywnych form przekazu.
Poleca : M & A Media , PROJEKT INFO ( www.projektinfo.pl )

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica