"WIELKANOC 2013" z O.W."MIMOZA" KONKURS dla widzów Malopolskie.Tv . www.mimoza-muszyna.com.pl

"WIELKANOC 2013" z O.W."MIMOZA" KONKURS  dla widzów Malopolskie.Tv . www.mimoza-muszyna.com.pl
www.mimoza-muszyna.com.pl
 "WIELKANOC 2013" z Kompleksem Wypoczynkowym  "MIMOZA" w Muszynie ( www.mimoza-muszyna.com.pl) , Muzyczny konkurs z nagrodami. ( pobyt w O.W."Mimoza", płyty Cd Justyny Steczkowskiej.
 Dla widzów Malopolskie.Tv , mamy świąteczny konkurs , w którym nagrodą jest  7-dmio dniowy pobyt dla 2 osób  w Kompleksie Wypcozynkowym "MIMOZA" , który zaprasza na wypoczynek przez cały rok, atrakcyjne ceny , smaczna domowa kuchnia, miła rodzinna atmosfera, imprezy kulturalne, koncerty, kawiarnia, sport i wypcozynek , to wszystko zapewnia "MIMOZA" Chcesz wybrać się na urlop, długi weekend, wypcozynek dla seniora , zadzwoń i zapytaj o wolne terminy z atrakcyjnymi cenami i ofertami. www.mimoza-musyzna.com.pl 

 Aby wygrać   7 dmio dniowy pobyt dla 2 osób  w Kompeksie "MIMOZA" ,  i 10 plyt  Justyny Steczkowskiej "XV" , prosimy o odpowiedż na pytania w konkursie "WIELKANOC 2013 z Małopolskie.TV" .

Odpowiedzi prosimy przesyłać do dnia 3.IV. 2013 roku na adres : malopolskietv@interia.pl  , w temacie wpisujać  "MIMOZA" & MALOPOLSKIE.Tv.

 1. Prosimy podać w jakiej części Muszyny znajduje się Kompleks "MIMOZA" ?
 2. Czy "MIMOZA" jest Ośrodkiem przyjmującym gości przez cały rok ?
 3. Prosimy podac tytuł programu w którym aktualnie bierze udział Justyna Steczkowska .

 Liczymy na same prawidlowe odpowiedzi .

 Zdrowych , pełnych radonych Świąt Wielkanocnych , dla widzów Małopolskie.Tv  ,  spokoju, wypoczynku , smacznych i rodzinnych  życzy  Cała ekipa  Kompleksu Wypoczynkowego "MIMOZA" , zapraszając w swoje wypoczynkowe progi.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica