CRAIG DAVID z hitem na "MUZYCZNE LATO 2012" poleca MALOPOLSKIE.TV

CRAIG DAVID z hitem na "MUZYCZNE LATO 2012" poleca MALOPOLSKIE.TV
MUZYCZNE LATO 2012 startuje! przeboje kandydatki walczą o miano hitu tegorocznych wakacji .Kolejna nasza propozycja muzyczna:
Wszystko czego dotknie Craig Davida zamienia się w niekwestionowany hit, tym razem zostało to spotęgowane przez udział dj’a Dima Chrisa I wokalistki Rosette w kawałku "Bits & Pieces".
Ich wspólny kawałek Bits & Pieces przejmie każdy parkiet, a refren śpiewany przez Rosette będzie na ustach wszystkich opętanych tanecznym szałem.

http://www.youtube.com/watch?v=f2C5psLnYz8&list=PLB8DFF4A4FB37C713&index=1&feature=plcp

Takie trio musi odnieść sukces. Popularny i z pokaźnym dorobkiem muzycznym Craig David pochodzący z Anglii, nagrał 5 studyjnych albumów, o wiele więcej singli, a najwięcej zdobył nagród honorujących jego twórczość. Do tego dochodzi Dim Chris, który swoją karierę rozpoczął od wygrania "Young Talented Producers" organizowanego przez Joachima Garrauda – producenta Davida Guetta. I na koniec piękny wokal Rosette, która swoimi singlami Crushed, Delirious czy Uh Oh podbiła Kanadę, a teraz przeprowadza podbój Europy. Walka w kompanii Dima Chrisa i Craiga Davida jest skazana na muzyczny sukces 2012 roku.

Opracował i poleca: M & A Media

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica