KRIST VAN D "I Don't Mind" przebój Muzycznego Lata 2012" poleca MALOPOLSKIE.TV

KRIST VAN D "I Don't Mind" przebój  Muzycznego Lata 2012" poleca MALOPOLSKIE.TV
KRIST VAN D gwiazda LATA 2012 roku
I Don't Mind" w wykonaniu producenta i jednego z najpopularniejszych dj KRIST VAN D , to kolejny przebojowy utwór , który zapowiada album artysty który ukarze się jeszcze w 2012 roku. "MUZYCZNE LATO 2012" będzie pod znakiem przebojowego I Don't Mind" głosujemy w TOP 20 HITS.Krist Van D i jego propozycja na hit lata „I Don't Mind”. ( Magic Records)
Twórca największych polskich tanecznych hitów ‘You Are The One’ oraz ‘Be Without You’ (feat. Trish/Patricia Kazadi) KRIST VAN D powraca! Razem z nadchodzącą wiosną pobudza do życia za sprawą nowego singla ‘I Don't Mind’. Ten energiczny, wypełniony miłym dla ucha głosem czarnoskórego wokalisty utwór ma wielkie szanse podbić parkiety taneczne wszystkich klubów i innych imprezowych miejsc idealnie wprowadzając w gorący klimat nadchodzącego lata.
Teledysk do singla ‘I Don’t Mind’ można już zobaczyć na ekranach telewizji muzycznych oraz w Internecie. Zdjęcia kręcone były w jednym z hoteli w Katowicach a fabularny klip jest efektem współpracy z Diamond’s Exclusive Drink. Jak zakończyła się miłosna historia w nim pokazana? O tym musicie przekonać się sami – zapraszamy do obejrzenia!
KRIST VAN D (Krystian Dobraszak) to artysta obecny na scenie klubowej już od ponad 9 lat. Znany przede wszystkim z takich hitów jak „You Are The One”, „Feel Me” czy „Be Without You” feat. Trish, które do dziś są grane na antenach rozgłośni oraz w klubach nie tylko w naszym kraju. Z sukcesem współpracował z wokalistkami, w jego singlach zaśpiewały tak znane piosenkarki, jak Gosia Andrzejewicz czy Patricia Kazadi (jako Trish).

 KRIST  VAN D  obiecał iż odwiedzi  widzów telewizji MALOPOLSKA.TV , pytania  do artysty można przesyłać na adres: top20hits@interia.pl , zapraszamy do wspólnego redagowania przygotowywanego wywiadu z gwiazdą, podczas tegorocznego  "Muzycznego lata 2012  z  MALOPOLSKIE.TV"TELEDYSK I Don’t Mind:

http://youtu.be/j4KzauwI-_Edodawajcie do ulubionych i lajkujcie na stronie Eski:

http://www.eska.pl/hit/krist_van_d_i_don_t_mind/351108


  Poleca /opracował ; M & A Media

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica