Muzyczne Lato 2017 : ROCKBLU Przywidz FESTIWAL 2017 ( 13.08.2017 rok )

Muzyczne Lato 2017 : ROCKBLU Przywidz FESTIWAL 2017  ( 13.08.2017 rok )
Poleca MTV24.TV
 ROCKBLU Przywidz FESTIWAL 2017. Poleca  "MUZYCZNE LATO 2017 " MTV24.TVNajbardziej rockowa gmina zaprasza na trzecią edycję ROCKBLU PRZYWIDZ FESTIWAL, który tradycyjnie odbędzie w niedzielę 13 sierpnia 2017 r., w malowniczej scenerii Przywidza.Pośród wzgórz i lasów nad Jeziorem Przywidzkim, znajduje się jedyna w kraju rockowa ulica – Bulwar Czerwonych Gitar, gdzie odbędzie się tegoroczny koncert.Tu też, znajduje się pomnikKorzenie Rocka, na którym zawieszane są pamiątkowe, stalowe winyle, honorujące polskie zespoły rockowe i bluesowe. W Przywidzkim panteonie swoje miejsce znalazły już takie sławy jak: Czerwone Gitary, Kombi, Oddział Zamknięty oraz Harlem. W tym roku uhonorowany zostanie zespółGolden Life, który święci jubileusz 30-lecia pracy artystycznej.Z tej okazji odbędzie się wyjątkowy urodzinowy koncert, podczas którego wraz zmuzykami pochodzącymi z Gdańska wystąpią:
Marek Kościkiewicz – DeMono, Krzysztof Skiba – Big Cyc, Krzysztof Jaworski – Harlem, Tomek Lipiński–Tilt, Brygada Kryzys oraz Tymon Tymański– Kury, Tymon&TheTransistors.Zaproszeni goście zagrają i zaśpiewająwraz z jubilatami największe przeboje popularnych Goldenów – Oprócz Błękitnego Nieba, Helikopter czyDobra, Dobra, Dobra. Będzie można również usłyszeć przeboje z najnowszej płyty Golden Life, zatytułowanej Siedem. Ponadto na Festiwalu wystąpi trójmiejski zespół Radio Bagdad, który zagra swój debiutancki album Słodkie Koktajle Mołotowa oraz zespoły Konsternacja i Absyntia.
Przy okazji Festiwalu, po raz trzeci odbędzie się tradycyjny jarmark, na którym zjawią się producenci produktów regionalnych. Również po raz trzeci odbędzie się ceniony przez publiczność zlot oldtimerów czyli zabytkowych aut, których właściciele licznie przybywają na Festiwal. Jak co roku nie zabraknie kulinarnych atrakcji, z których słynie gmina. Całość uzupełnią pokazy i atrakcje przygotowane dla całych rodzin.Miejsce: Bulwar Czerwonych Gitar, Przywidz
Dzień: niedziela 13 sierpnia 2017
Czas trwania: 12:00 – 22:00
Wstęp: bezpłatnyOpracował : ONE MEDIA GROUP  dla  MTV24.TV

 
Autor: iktvrecords MW

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica