2500 tulipanów za jeden uśmiech już w najbliższą niedzielę w samym sercu Krakowa!

 2500 tulipanów za jeden uśmiech już w najbliższą niedzielę w samym sercu Krakowa!
     8 marca mieszkanki Krakowa zostaną obdarowane tulipanami podczas niecodziennego happeningu przygotowanego przez Dawida Łasuta.
W Dzień Kobiet na Rondzie Mogilskim rozdanych zostanie 2,5 tys. tulipanów. Akcja rozpocznie się o godzinie 12.00 i potrwa do wyczerpania kwiatów. Sprawcą całego zamieszania jest Dawid Łasut - krakowski społecznik, podróżnik i publicysta.

     W odróżnieniu od większości wcześniejszych projektów społecznych i kulturalnych, jakie realizuję w Krakowie od lat, to po prostu lekki i przyjemny happening, którego celem jest wywołanie uśmiechu na twarzy każdej obdarowanej pani - dodaje organizator.

     Każda Pani otrzyma również pakiet voucherów zniżkowych od najbardziej prestiżowych krakowskich oraz ogólnopolskich marek. Wśród partnerów wydarzenia znaleźli się 3G Dentist, Alina Roszczyńska - kancelaria ubezpieczeniowa, Podróże Życia Wakacyjny świat, Magia Day Spa, Pierre Cardin C.H. Czyżyny, The Secret Soap Store, Leśne Spa, winiarnia Klimaty Południa, Optimal Fit - catering dietetyczny, Kumazu, restauracja Vistula Port, pracownia cukiernicza Łysa Góra, CJR Efektywny rosyjski, Barber Familia Barber Shop & Academy, biżuteria Lacrime D’oro oraz drukarnia GOMEO.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej pozytywnej akcji - wystarczy wyjść na ulice Krakowa w niedzielne południe.

Więcej informacji o tej oraz kolejnych akcjach Dawida Łasuta znajdziecie na jego fb-kowej stronie - https://www.facebook.com/dawidlasut/

fot. Piotr Werner
Autor:

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica