Nowy Sącz wśród finalistów najładniej oświetlonego miasta.

 Nowy Sącz wśród finalistów najładniej oświetlonego miasta.
Nowy Sącz znalazł się wśród 16 finalistów konkursu „Świeć się z Energią”. Pięknie oświetlony jest nie tylko sądecki Rynek – serce miasta. Barwne, świetlne iluminacje zainstalowano również m.in. okolice dworca autobusowego.

12 stycznia (niedziela) zakończyła się rywalizacja miast w ramach V edycji plebiscytu. Zwycięzcą po raz drugi zostało Bielsko – Biała (woj. śląskie). W sumie w konkursie oddano ponad 100 tysięcy głosów.
     W dwuetapowym plebiscycie na najładniej oświetlone miasta w Polsce internauci wybierali spośród ponad 130 największych miejscowości, 16 - po jednej z każdego województwa. Wśród finalistów wyłaniane zostało najładniej udekorowane miasto, które - obok tytułu - otrzymało sprzęt AGD, do przekazania na wskazany przez władze miasta cel społeczny (dom dziecka, placówki opiekuńczo – wychowawcze). Natomiast laureaci etapu wojewódzkiego również zostali nagrodzeni. Otrzymali oni energooszczędny sprzęt, w tym odkurzacz, blender oraz zestaw dla domu.
   Każdy, kto zatrzymał w obiektywie świąteczne dekoracje może do 20 stycznia uczestniczyć w konkursie fotograficznym! Aby wziąć udział należy przesłać zdjęcia swojej choinki, przystrojonego domu czy miasta i umieścić je na SwiecSie.pl. Autorzy najlepszych fotografii mogą wygrać nagrody o łącznej wartości 40 tys zł. W tym roku na zwycięzców czekają m.in. trzydniowe warsztaty z Lidią Popiel oraz wysokiej jakości sprzęt fotograficzny.
  Sponsorem nagrody głównej jest spółka ENERGA Oświetlenie, zaś fundatorem nagród dla szesnastu laureatów wojewódzkich jest sklep.energa.pl.
 
Małgorzata Kareńska

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica