#zostańwdomu z MTV24.TV : WBIJAJ NA DOMÓWKĘ DO ARTURA GOTZA I WYSTĄP W TELEDYSKU !!!

#zostańwdomu z MTV24.TV : WBIJAJ NA DOMÓWKĘ DO ARTURA GOTZA I WYSTĄP W TELEDYSKU !!!
WBIJAJ NA DOMÓWKĘ DO ARTURA GOTZA I WYSTĄP W TELEDYSKU !!! #zostańwdomu z MTV24.TV

Pobierz piosenkę ze strony: http://www.arturgotz.pl/index.php/omnie/nagraniaaudio i nagraj telefonem/kamerą filmik jak się bawisz słuchając „Domówki”! Odeślij na adres domowkagotz@gmail.com. Z najbardziej odjazdowych i ciekawych materiałów zmontujemy teledysk! Miłej zabawy!


„Domówka” to drugi singiel, który zapowiada czwartą płytę Artura Gotza - wokalisty i aktora, który zagrał ponad 500 koncertów w Polsce, Europie, USA, Australii, Nowej Zelandii i na Kubie, a jego trzecia płyta z piosenkami z Kabaretu Starszych Panów w elektronicznych aranżacjach okazała się prawdziwym hitem.

Autorem tekstu i muzyki jest znany songwriter Igor Jaszczuk – jego piosenki znalazły sie w repertuarze takich gwiazd jak : Violetta Villas, Halina Frąckowiak, Justyna Steczkowska, Olga Bończyk, Mietek Szcześniak, Golec uOrkiestra, Leszcze, Stachursky, Daj to głośniej i wielu innych.


Album powstaje m.in. ze środków zebranych przez artystę podczas akcji crowdfundingowej na portalu „odpal projekt” i ukaże się w przyszłym roku, a promuje go teledysk „Janusz i Grażyna” z udziałem Michała Wiśniewskiego. Utwór obejrzało ponad pół miliona widzów na YouTube: https://youtu.be/HwhoLM88w3A

Partnerem akcji #zostańwdomu z MTV24.TV  są firmy : www.comfortrent.com.pl , www.easyfitlook.pl , SPRING ENERGY DRINK - energia przez cały rok .

Opracował : MTV24.TV (2020 )

Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica