Dziecięca Fantazja spełnia marzenie 12 letniego Piotra.

Dziecięca Fantazja spełnia marzenie 12 letniego Piotra.
Dziś (27 marca) spełnia się fantazja 12- letniego Piotra z Nowego Sącza. Chłopiec zmaga się z wadą serca i marzył o rowerze górskim wraz z akcesoriami. Prezenty Fundacji Dziecięce Marzenia wręczają podopiecznym wolontariuszki.

Fundacja Dziecięca Fantazja zajmuje się spełnianiem marzeń dzieci nieuleczalnie chorych w całej Polsce. W ciągu 10 lat działalności udało spełnić ponad 3500 fantazji. W dniach 24 - 30 marca podczas Podróży Spełnionych Fantazji spełnią się marzenia, w tym jedenaściorga z woj. małopolskiego. Wśród nich jest również Piotr z Nowego Sącza cierpiący na wadę serca. Mimo swoich ograniczeń lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Ostatnio polubił wycieczki rowerowe, dlatego jego wielkim marzeniem było posiadanie roweru górskiego z wyposażeniem. - "Podróżując po Polsce, wolontariusze dzielą się z podopiecznymi Fundacji swoimi doświadczeniami. Taka wizyta często przywraca siłę do walki z chorobą, nadzieję i chęć do życia. Nieuleczalnie chore dzieci uczą się, że nigdy nie wolno się poddawać i że w każdym tunelu tli się światło nadziei" – mówi Anna Cieślińska z Fundacji Dziecieca Fantazja
    Fundacja Dziecięca Fantazja, jest Organizacją Pożytku Publicznego założoną w 2003 roku. Jej misją jest wnoszenie radości w życie dzieci nieuleczalnie chorych i zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Fundacja z siedzibą w Warszawie, w ciągu 10 letniej działalności, spełniła ponad 3000 dziecięcych marzeń. Działa na terenie całego kraju.
Fundację Dziecięca Fantazja można wesprzeć poprzez:
- przekazanie odpisu 1% podatku dochodowego nr KRS 0000168783
- wpłatę na konto Fundacji prowadzone w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. nr 14 1930 1523 2310 0345 8400 0001,
- wysłanie SMS pod numer 7272 o treści MARZENIE (koszt 2,46 zł brutto)
- „zaadoptowanie” konkretnego marzenia chorego dziecka z wybranego regionu,
- uczestnictwo w imprezach organizowanych przez cały rok na rzecz podopiecznych,
- polubienie fanpage’u Fundacji www.facebook.com/DzieciecaFantazja

Małgorzata Kareńska fot. Fundacja Dziecięca Fantazja

Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica