Finalistki Miss Polski podbijają Krynicę!

Finalistki Miss Polski podbijają Krynicę!
Finalistki Miss Polski 2015 przebywają na zgrupowaniu w Krynicy – Zdroju. Zwiedzają Miss Busem pokryte białym puchem uzdrowisko. Były w najciekawszych miejscach, m.in. na Deptaku, na Jaworzynie i Górze Parkowej oraz w Muzeum Nikifora.

Uzdrowisko pod Górą Parkową przywitało 31 kandydatki do korony białym puchem i mrozem. Dziewczyny były już na Deptaku, przy pomniku Nikifora, koło muszli koncertowej i w sali balowej Starego Domu Zdrojowego. Następnie ruszyły do Muzeum Zabawek oraz na Górę Parkową i Jaworzynę Krynicką. Nie zabrakło wieczoru andrzejkowego, spędzonego w góralskim klimacie, a także spotkania z Katarzyną Krzeszowską, Miss Polski 2012. W planach również Mikołajkowa Noc Niespodzianek. - „Kolejne dni kandydatki do tytułu Miss Polski spędzą wiele godzin na próbach choreograficznych oraz przymiarkach 6 finałowych strojów marek Poupee, Marilyn, Hector&Karger, Tomaotomo by Tomasz Olejniczak oraz kreacjach ślubnych i wieczorowych Violi Piekut, by 6 grudnia zaprezentować się perfekcyjnie. – mówi Karolina Zagozdon, z Działu PR & media „Nowa Scena”  - "W połowie zgrupowania odbędą się preeliminacje, podczas, których finalistki staną przed wyzwaniem autoprezentacji. W piątek, 4 grudnia tegoroczne finalistki Miss Polski kibicować będą Adzie Sztajerowskiej, Miss Polski 2013, reprezentującej nasz kraj Miss Supranational". 
  Pierwszy grudniowy weekend zarezerwowany jest na próby generalne, liczącej 500 metrów kwadratowych scenie, wybudowanej na płycie lodowiska MOSiR. Efekt końcowy zobaczymy w niedzielę, 6 grudnia na antenie telewizji Polsat. Galę poprowadzą MIss Polski 2015 Paulina Sykut - Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Oprawę muzyczną zapewnią Ewelina Lisowska i Sławek Uniatowski

Małgorzata Kareńska fot. organizatora "Nowa Scena". 
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: materiały prasowe organizatora

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica