Kolędy na Trzech Tenorów w Kościele Wniebowzięcia NMP w Krynicy-Zdroju

Kolędy na Trzech Tenorów w Kościele Wniebowzięcia NMP w Krynicy-Zdroju
Trzej tenorzy: Aleksander Martinez, Jakub Oczkowski i Łukasz Gaj wykonali najpiękniejsze pieśni świąteczne z całego świata w tym również polskie kolędy i pastorałki. Przed licznie zgromadzoną publicznością w Kościele Wniebowzięcia NMP w Krynicy-Zdroju wystąpił również Dariusz Kordek.

Tenorzy zachwycili najbardziej znanymi, świątecznymi utworami z całego świata
takim i jak: "Jingle Bells" , „We wish you a Merry Christmas” oraz najpiękniejszymi polskimi kolędami i pastorałkami, wyśpiewując je w stylu musicalowym i operowym.

Przepiękne wydarzenie zorganizował ks. Proboszcz Bogusław Skotarek zapraszając najlepszych artystów, śpiewających m.in. na Krynickim Festiwalu Kiepury i nie tylko.
Łukasz Gaj, Jakub Oczkowski wcielali się w postać słynnego śpiewaka Jana Kiepury przed głównymi koncertami na Deptaku. Alexander Martinez to utalentowany Filipińczyk, mieszkający w Polsce, finalista programu "Mam talent". Dariusz Kordek to Gość specjalny koncertu, aktor teatralny, filmowy i musicalowy oraz piosenkarz.

Koncert prowadził Łukasz Lech, reżyser koncertu, artysta estradowy  a  akompaniowali na skrzypcach Mieczysław Smyda i Maciej Nieć przy klawiszach.

Po koncercie można było nabyć płytę „Kolędy na Trzech Tenorów”, którą wydał 16 grudnia 2018 roku ks. Bogusław Skotarek,. Wartościowa płyta wyreżyserowana przez Łukasza Lecha, opracowana orkiestrowo przez Mieczysława Smydę oraz aranżacyjnie przez Macieja Niecia.


Andrzej Gulewicz MTV 24
Fot. aut.


Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica