Krakowski Bieg Niepodległości z marką WIŚNIOWSKI

Krakowski Bieg Niepodległości z marką WIŚNIOWSKI
Czwarta edycja Krakowskiego Biegu Niepodległości odbędzie się tradycyjnie 11 listopada. Impreza ta promuje nie tylko sport i patriotyzm, lecz także zdrowy tryb życia. Na miejscu aktywizować biegaczy jak i kibiców będzie firma WIŚNIOWSKI.

Krakowski Bieg Niepodległości można charakteryzować tak: 11 kilometrowa trasa, piękne widoki Krakowa, szczytny cel oraz sportowa rywalizacja biegaczy. Jednak nie od dziś wiadomo, że profesjonalni biegacze, amatorzy i drużyny sportowe potrzebują wsparcia kibiców, którzy nagrodzą ich brawami i zmotywują do walki. Dlatego właśnie firma WISNIOWSKI wspierać będzie nie tylko sportowców, ale także widzów w ramach szeroko zakrojonego projektu Be The Winner. To  właśnie chęć pokazania i utrwalania w społeczeństwie nawyków zdrowego, sportowego trybu życia skłoniła markę WIŚNIOWSKI do czynnego uczestnictwa w tym wydarzeniu.

.Wiemy, ze nic tak dobrze jak sport, nie uczy pokonywania własnych słabości i dążenia do wyznaczonych celów. Stanowisko firmy WISNIOWSKI na Krakowskim Biegu Niepodległości będzie pełne pozytywnej energii i licznych dodatnich emocji! To fantastyczna impreza dla całych rodzin. Sportowa rywalizacja, połączona z pomaganiem najbardziej potrzebującym i to w tak wyjątkowym dniu 11 listopada, to nowoczesny wymiar patriotyzmu – podkreśla Irmina Długopolska- specjalista ds. marketingu sportowego firmy WISNIOWSKI.

Duch zdrowej rywalizacji, dążenie do osiągnięcia ambitnych celów i dbanie o kondycje fizyczna to aspekty życia, które warto wspierać wśród wszystkich, szczególnie u młodego pokolenia. Na stoisku przewidziane są aktywności dla biegaczy i kibiców.

MTV 24
Źródło : SPECJALISTA DS. PUBLIC RELATIONS


 
Autor: MTV 24

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica