Krynica - Zdrój na XVIII Targach Regionów „Na Styku Kultur”.

Krynica - Zdrój na  XVIII Targach Regionów "Na Styku Kultur".
W łódzkim Centrum Konferencyjno – Wystawienniczym zakończyły się (24 - 26 luty) XVIII Targi Regiony Turystyczne „Na styku kultur”. Uczestniczyli w nich m.in. przedstawiciele branży turystycznej, w tym Krynicka Organizacja Turystyczna.

Goście odwiedzający stoiska degustowali wody mineralne – „Zuber”, „Słotwinka”, „Jan” i „Kryniczanka”, które przekazało Uzdrowisko Krynica - Żegiestów. Smakowali też miody z pasieki "Barć"  Jacka i Emilii Nowaków - „Podczas targów nasze stoisko odwiedziło kilka tysięcy osób. Byli to zarówno szefowie biur turystycznych, osoby organizujące wycieczki, jak i mieszkańcy różnych regionów Polski. Wszyscy oni to potencjalni klienci i turyści, którzy mogą przyjechać na Sądecczyznę ” – mówi Andrzej Zarych, dyrektor Kancelarii Powiatu w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się wydawnictwa, katalogi czy mapki z trasami rowerowymi. Każdy z odwiedzających mógł zapoznać się z ofertą hoteli, ośrodków, pensjonatów i gospodarstw agroturystycznych na najbliższy sezon i poznać największe atrakcje Sądecczyzny.
   Goście odwiedzający targi brali udział w konkursie wiedzy o Sądecczyźnie. Losowano dziesięć pakietów materiałów promujących region, w tym albumy, publikacje, podkoszulki. Nowością było losowanie nagrody głównej w postaci vouchera weekendowego dla dwóch osób w jednym z ośrodków wypoczynkowych.

(MK) fot. Starostwo Powiatu Nowy Sącz

 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: Starostwo Powiatu Nowosądeckiego.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica