MCK Sokół w sieci!

MCK Sokół  w sieci!
Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu włącza się w akcję "Kulturalna Małopolska w sieci!" i zaprasza do korzystania z materiałów udostępnionych on-line.

W obliczu epidemii koronawirusa, instytucje kultury w całej Polsce musiały częściowo zawiesić swoją działalność. Wychodząc naprzeciw potrzebom odbiorców, Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ postanowiło udostępnić część posiadanych w swoich zasobach interesujących i wartościowych materiałów, jak również ułatwić dotarcie do tych, które są już dostępne online.

Do końca marca można korzystać z wersji cyfrowych czterech publikacji wydanych przez MCK SOKÓŁ w ramach projektu Małopolska Szkoła Tradycji: "Pieśni ludowe", "Pieśni z Sądecczyzny", "Pieśni Pogórza", "Ziemia Biecka. Lud polski w powiatach gorlickim i grybowskim".

Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ - oddział MCK SOKÓŁ zaprasza natomiast do przeglądania katalogów towarzyszących organizowanym przez nią wystawom oraz kolekcji obrazów, które posiada w swoich zbiorach.

Na kanale YouTube Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ znajdują się liczne zapisy pełnych koncertów, takich jak np. koncerty inauguracyjne festiwalu Świeto Dzieci Gór oraz spektakle, widowiska i interesujące wykłady.

Kino SOKÓŁ, na czas zawieszenia swojej działalności, zachęca do korzystania z oferty NINATEKI, w której można znaleźć filmy dokumentalne, fabularne, reportaże, animacje, filmy eksperymentalne, zapisy spektakli teatralnych i operowych, rejestracje koncertów, relacje dokumentujące życie kulturalne i społeczne oraz audycje radiowe.

Szczegóły oferty jaką przygotowało Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ można znaleźć na stronie http://mcksokol.pl/aktualnosc/mck-sokol-w-sieci.


Andrzej Gulewicz MTV24
Źródło: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu
Autor: Andrzej Gulewicz

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica