Międzynarodowe Targi Berlińskie & promocja MŚ w Hokeju.

Międzynarodowe Targi Berlińskie & promocja MŚ w Hokeju.
Na Międzynarodowych Berlińskich Targach Turystycznych (7 - 11 marca) Polska Organizacja Turystyczna  reklamowała Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie w Krynicy - Zdroju, ktore zostaną rozegrane w dniach 15  - 21 kwietnia).

W ramach promocji Mistrzostw Świata w Krynicy - Zdroju do współpracy zaproszono wiele znanych osób związanych z kulturą, sportem, a także mediami. W projekcie bierze udział m.in Marcin Oziębło, właściciel telewizji 4event.tv, który przygotował interesujące reportaże oraz wywiady dotyczące tego sportowego wydarzenia.
    Na Targach Berlińskich duże zainteresowanie wzbudziła prezentacja filmowa Krynicy - Zdroju zrealizowana przez Janusza Cichockiego z Warszawskiej Szkoły Filmowej. Z okazji MŚ Marcin Brzozowski, pianista i kompozytor skomponował utwór je promujący. Pojawiły się też materiały promocyjne: albumy, ulotki, katalogi oraz informatory, które rozdawano w wielu punktach.
   Z okazji kwietniowych Mistrzostw Świata Międzynarodowa Federacja w Hokeju na Lodzie II HF wydała pamiątkową kartkę ze zdjęciem z MŚ, które odbyły się ponad 80 lat temu. - „Mam nadzieję, że te MŚ odbiją się szerokim echem nie tylko w Polsce, ale i na świecie, bo przecież ta impreza to po Euro 2012 najważniejsze wydarzenie w Polsce” - podsumował Marek Plichta, właściciel ASMA International Group
***
Podczas International Tourism Bourse (ITB) spotykają się zarówno ludzie pracujący w turystyce, hotelarstwie oraz firmach przewozowych, jak i ci, którzy chcą zasięgnąć informacji o najpiękniejszych miejscach wypoczynkowych świata. Targi przyciągają tysiące wystawców z różnych zakątków świata oraz dziesiątki tysięcy odwiedzających. W ciągu ponad 40 lat powierzchnia wystawiennicza zwiększyła się z 580 do 150.000 metrów kwadratowych. Każdego roku stoisko Małopolski odwiedzają rzesze zainteresowanych przyjazdem do tego regionu Polski. Tym razem otrzymali oni niezbędne informacje dotyczące dojazdu, noclegów, wyżywienia oraz atrakcji turystycznych. Dla potencjalnych turystów przygotowano materiały wydane pod znakiem Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej (MSIT). Informują one, co warto zobaczyć i odsyłają do bogatych w wydarzenia kulturalne miast regionu. Polecają wędrówki m. in. po parkach narodowych, Szlaku Architektury Drewnianej, trasą UNESCO i wielu innych miejscach.

Małgorzata Kareńska fot. małopolska.pl
 
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: www. małopolska. pl

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica