MTV24.tv patronuje : MARKA JEST KOBIETĄ II. Jak zbudować silną markę w życiu i w biznesie ( 2.X.2014 )

MTV24.tv patronuje : MARKA JEST KOBIETĄ II. Jak zbudować silną markę w życiu i w biznesie  ( 2.X.2014 )
Ilona Adamska
Już 2 października 2014 w hotelu Nadmorski w Gdyni, zapraszamy na kolejny, wyjątkowy i angażujący wieczór – „rozmowy o marce w życiu i w biznesie”, prowadzony przez Jarosława Waśkiewicza, redaktora naczelnego biznesnafali.pl. Po „Sukcesie Pisanym Szminką” z Olgą Kozierowską, tym razem zapraszamy na wieczór z „Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet”, laureatką konkursu „Kobiecy Biznes 2014”, „Autorką Roku 2013”, wydawcą i redaktor naczelną trzech prestiżowych magazynów „Imperium Kobiet”, „Law Business Quality” i „Egypt Exclusive” – Iloną Adamską
"Rozmowy o marce” to spotkania z najlepszymi praktykami biznesu a jednocześnie wspaniałymi, wartościowymi ludźmi, godnymi naśladowania. Nasze wieczory dedykujemy osobom pragnącym więcej z życia, zawodowego i osobistego, szukających inspiracji i motywacji do działania, praktycznej wiedzy z dozą uśmiechu, a także ciekawych kontaktów biznesowych w przyjaznej atmosferze cocktailowego spotkania. To i jeszcze więcej, dostaniecie na pewno podczas tego wieczoru!

Ilona Adamska – wydawca, redaktor naczelna trzech prestiżowych magazynów Imperium Kobiet, Law Business Quality i Egypt Exclusive. Od maja prowadzi swoją działalność wydawniczą również poza granicami kraju - w Egipcie. Właścicielka Agencji Wydawniczo-Prasowej i agencji Public Relations I.D.Media. Autorka książki "Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach" za którą otrzymała nagrodę Autor Roku 2013 przyznawaną przez Telewizję Małopolskie Tv. Zdobywczyni statuetki w plebiscycie MEDIALNE SMOKI 2013 w kategorii Wydawnictwo Roku. Organizatorka wielu kampanii społecznych i akcji charytatywnych na rzecz kobiet i dzieci. Wspiera Fundacje: Krwinka, Papierowy Motyl oraz Fundację Sukces. Nominowana na AMBASADORA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI KOBIET 2014 przez Polską Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet. We wrześniu odbiera również statuetkę w plebiscycie KOBIECY BIZNES 2014. Od października rusza z cyklem autorskich spotkań motywacyjnych dla kobiet z całej Polski w ramach AKADEMII LAW BUSINESS QUALITY.
2 października o godzinie 18:00
Hotel Nadmorski, Gdynia

Co będzie się działo?

18:00 otwarcie spotkania i powitanie gości, Jarosław Waśkiewicz, redaktor naczelny biznesnafali.pl

18:10 Odważni wizjonerzy, inspirujący liderzy. Jak zbudować swoje małe imperium, za którym inni będą podążali? czyli angażujące biznesowo-motywujące wystąpienie ze smakiem i humorem – w roli głównej Ilona Adamska. Dyrygent: Jarosław Waśkiewicz.

19:35 debata z uczestniczkami i praca domowa „zbuduj swoją markę”

19:50 przerwa kawowa, podczas której ćwiczymy „zasadę 30 sekund – powiedz mi, jaką marką jesteś”

20:15 loteria wizytówkowa, czyli wyjątkowe niespodzianki od wyjątkowych sponsorów
i partnerów. Kuluary, smakowanie i dobra zabawa

Inwestycja w siebie: 50 PLN. Płatność przed spotkaniem.
Zgłoszenia uczestnictwa kierujemy na redakcja@biznesnafali.pl, do 30 września (wtorek), z dopiskiem „marka jest kobietą II”

Poleca  : MTV24.tv / Małopolskie.tv 
Materiał  przy współpracy : www.biznesnafali.pl 
Opracował  : Music Media Press dla  MTV24.tv


Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica