Poleca MTV24.TV : Gliwice. 500 koncert Artura Gotza i reedycja płyty „Mężczyzna prawie idealny”

Poleca MTV24.TV : Gliwice. 500 koncert Artura Gotza i reedycja płyty "Mężczyzna prawie idealny"
Gliwice. 500 koncert Artura Gotza i reedycja płyty „Mężczyzna prawie idealny”

10 sierpnia wokalista i aktor Artur Gotz zagra swój 500. koncert w Gliwicach w Parku Chopina w ramach „Parkowego Lata”.

Jubileusz połączony będzie z premierą reedycji drugiego albumu artysty „Mężczyzna prawie idealny” z piosenkami Agnieszki Chrzanowskiej. Płyta ukaże się w wersji DELUXE z premierową piosenką „Jestem na tak”.

Wokalista występował z koncertami w całej Polsce, a także w Amsterdamie, Berlinie, Brukseli, Budapeszcie, Londynie, Oxfordzie, Pradze, Wiedniu, na Cyprze oraz podczas dwóch tournée po USA (m.in. Los Angeles, Las Vegas, New Jersey, Boston, Cincinnati, Portland, San Diego, Seattle), a także podczas dwóch traskoncertowych po Australii (Sydney, Melbourne, Canberra, Brisbane,Perth, Adelajda, Newcastle i Hobart na Tasmanii) oraz w Nowej Zelandii (Wellington, Christchurch).

Artysta zagrał również duże radiowe koncerty na antenie rozgłośni Polskiego Radia (RDC w Warszawie, Kraków, Gdańsk, Łódź, Lublin, PiK w Bydgoszczy, Olsztyn, Rzeszów) oraz w Telewizji Kraków w ramach Teatru w Telewizji.

Podczas występuw Gliwicach artysta będzie promował również swoją trzecią płytę „Kabaret Starszych Panów. Przeboje wszech czasów śpiewa Artur Gotz” pod patronatem siedmiu rozgłośni Polskiego Radia, która ukazała się w ubiegłym roku z okazji 60. rocznicy powstania legendarnego kabaretu.
Artur Gotz przygotowuje aktualnie czwartą płytę z piosenkami Igora Jaszczuka.

Projekt promuje teledysk do piosenki „Janusz i Grażyna” w reż. Archona. W rolach tytułowych wystąpili Sabina Michalska i Michał Wiśniewski z zespołu „Ich Troje”. Klip obejrzało już na YouTube ponad 260 tysięcy osób.

Artur Gotz jest wokalistą, aktorem scen Warszawy i Łodzi, laureatem nagrody "Wokalista Roku 2016", prezesem Fundacji Kultury i Sportu 44 w Warszawie, także tytułowym bohaterem powieści "Idol" Marty Fox, wydał trzy płyty.

Opracował : MTV24.TV ( 2019 )


Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica