Poleca MTV24.TV: MIETEK JURECKI – ZANIM CZAS ODJEDZIE

Poleca MTV24.TV: MIETEK JURECKI – ZANIM CZAS ODJEDZIE
MIETEK JURECKI – ZANIM CZAS ODJEDZIE ( wydawca BMB Records )

Ogromnie się cieszymy, że udało nam się zaprosić do współpracy artystę z kwi i kości, związanego z historią polskiej muzyki już od 45 lat i, że ów artysta zaproszenie od nas przyjął. Mowa, oczywiście, o MIETKU JURECKIM, który powierzył nam wydanie swojego nowego albumu, zatytułowanego ZANIM CZAS ODJEDZIE. Muzyka tego pokroju, co Jurecki nie trzeba chyba specjalnie przedstawiać i rekomendować. To postać znana chyba wszystkim miłośnikom i fanom muzyki. Współpracował przecież ze wszystkimi największymi naszego rodzimego „przemysłu rozrywkowego”, począwszy od zespołu PERFECT, SPISEK poprzez ZDZISŁAWĘ SOŚNICKĄ, HALINĘ FRĄCKOWIAK, IRENĘ SANTOR … aż po BUDKĘ SUFLERA, której basistą jest od wielu lat. Co jakiś czas tworzył też autorskie projekty: DUŻY MECHANIK, MAŁY MECHANIK, 12 WSPANIAŁYCH, czy SZUJA. W bieżącym roku ukazał się jego album pt. BOŻA KRÓWKA, podsumowujący jego 45-letni dorobek.

Dla BNB RECORDS MIETEK JURECKI nagrał zupełnie premierowy album z nowymi autorskimi kompozycjami, które tekstami opatrzył STASZEK GŁOWACZ – wokalista, kompozytor, autor wielu znakomitych tekstów. Panowie stworzyli już razem autorski materiał pt. SŁONECZNE POPOŁUDNIE – STASZEK GŁOWACZ, wydany w 2018 r.. Tym razem zamienili się rolami, jeśli chodzi o wykonawstwo. Mietek skomponował, zaaranżował i zaśpiewał swoje utwory, a Staszek napisał teksty. Zmiksował i zmasterował je, znakomicie zresztą, VOYTEK KOCHANEK – mistrz w swoim fachu, o czym będziecie się mogli przekonać słuchając płyty. Całość jest wybuchową mieszanką muzyki rockowej i popowej, zaczarowana brzmieniem gitar akustycznych i elektrycznych, które nadają płycie niepowtarzalny sznyt. Słucha się tego z ogromną przyjemnością i ciekawością. Mądre, życiowe i dobrze skrojone teksty stanowią nierozerwalną całość z pięknymi i bardzo interesującymi liniami melodycznymi wszystkich utworów na tym albumie, którego premiera już w maju bieżącego roku. Zaczynamy już odliczać dni do premiery i promować nasze pierwsze „dziecko”, aby jak najszybciej dotarło pod Wasze strzechy.

Już, 25-go kwietnia o godz. 20.00 na antenie MTV24.TV premiera clipu do tytułowego utworu ZANIM CZAS ODJEDZIE, a w wiosennej edycji magazynu LAW BUSINESS QUALITY jednego z naszych patronów medialnych, ukaże się duży wywiad Ilony Joanny Adamskiej z naszym artystą oraz obszerna zapowiedź tego, co będzie się działo wokół tego albumu.

Już dzisiaj zapraszamy Was do obejrzenia teledysku i lektury nowego numeru LAW BUSINESS QUALITY ( czerwiec 2020) dostępny na www.empik.com 

Opracował : MTV24.TV (2020)
Współpraca: www.comforrent.com.pl 
                     Law Business Quality .
Autor: ik. tv

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica