Sądecczyzna na Targach Turystycznych w Gdańsku.

Sądecczyzna na Targach Turystycznych w Gdańsku.
W Gdańsku zakończyły się XV Jubileuszowe Targi Turystyczne GTT 2012, podczas których Starostwo Powiatowe (13 - 15 kwietnia) promowało Sądecczyznę.

Powiat Nowosądecki otrzymał wyróżnienie w konkursie o Medal Marcurius Gedanensis za kampanię promocyjną w Polsce i na rynki zagraniczne. W imprezie uczestniczyła m.in. Krynicka Organizacja Turystyczna, a także przedstawiciele branży turystycznej: hotele - Beata z Muszyny oraz Perła Południa z Rytra. - "To jedna z większych i ważniejszych imprez branży turystycznej. Gdańszczanie i mieszkańcy okolic, jak również inni wystawcy bardzo chętnie odwiedzali nasze stoisko. Jego obsługa jest tak dobierana, aby służyła fachową wiedzą na temat Sądecczyzny". – powiedziała Ewa Mrózek, kierownik Referatu ds. Promocji, Turystyki i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi SP w Nowym Sączu.
   Odwiedzający sądeckie stoisko mogli zapoznać się z ofertą hoteli, ośrodków, pensjonatów i gospodarstw agroturystycznych na najbliższy sezon. Goście skosztowali też wody mineralne: "Zuber", "Słotwinka", "Jan" i "Kryniczanka", które przekazało Uzdrowisko Krynica - Żegiestów, a także przysmaki miodowe Emilii i Jacka Nowaków, gospodarzy pasieki „Barć” z Kamiannej. Tradycyjnie dużym zainteresowaniem cieszyły się wydawnictwa dotyczące Ziemi Sądeckiej, a także katalogi i ulotki promujące atrakcje regionu oraz mapki z trasami rowerowymi. Zwiedzający mogli codziennie wylosować pobyty weekendowe dla dwóch osób ufundowane przez Aparthotel „Puenta” i Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy „Galicya” w Krynicy - Zdroju oraz Hotel „Beata” w Muszynie.

oprac. (MK)
fot. Starostwo Powiatowe Nowy Sącz
Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: Starostwo Powiatu Nowosadeckiego

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica