Sierpień z Radiem Kraków pod Górą Parkową.

Sierpień z Radiem  Kraków pod Górą Parkową.
W każdą sobotę sierpnia Radio Kraków zaprasza na krynicki Deptak. Tutaj, tuż przed Pijalnią Główną na odwiedzających czeka wakacyjne studio z ciekawymi gośćmi oraz strefa relaksu.
 
Do końca wakacji, w każdą sobotę mobilne studio Radia Kraków w godz. 9 – 14 gości w Krynicy – Zdroju, skąd na żywo nadawany jest program (godz. 12 – 14). Pojawią się w nim ciekawi goście, którzy opowiedzą o atrakcjach przygotowanych z myślą o turystach, kuracjuszach oraz mieszkańcach spędzających urlop w uzdrowisku i okolicach. A atrakcji jest niemało! Odbywają się tu liczne wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, a wśród nich cykl koncertów, realizowanych pod wspólną nazwą „Krynica Źródłem Kultury”. - Tego lata Radio Kraków powraca do przeszłości  i przypomina podwórkowe gry i zabawy sprzed lat. Kapsle, koszyki, gra w klasy, zośka, jojo, hula hop i kolorowanki dla najmłodszych – warto na nowo odkryć podwórkowe wakacje bez telefonów i komputerów. Do wspólnej zabawy Radio Kraków zaprasza całe rodziny – będzie można odpocząć w radiowej strefie relaksu, a na pamiątkę wysłać znajomym wakacyjne zdjęcie niczym z polaroidu. – mówią organizatorzy, którzy zachęcają do odwiedzania studia - Porozmawiamy o właściwościach leczniczych źródeł, które są znane i cenione od lat, a ich zdrowotne działanie zostało potwierdzone długoletnią obserwacją. Partnerem programu jest: Kryniczanka. Uzdrowisko Krynica – Żegiestów:
 
(MK). fot. aut.
 
Autor: Małgorzata Kareńska

Komentarze

2012-12-07 21:37:39 - Rodzic ip:79.191.82.117
Takiego SUPER MIKOŁAJA to jeszcze nie widziałem. Mój dziewięcioletni syn znowu uwierzył w Mikołaja z Laponii, renifery i prezenty. Do zobaczenia w przyszłym roku
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica