Spotkanie burmistrza z krynickimi policjantami.

Spotkanie burmistrza z krynickimi policjantami.
Z okazji obchodzonego niedawno Święta Policji Burmistrz Krynicy - Zdroju spotkał się ( 3 sierpnia) z funkcjonariuszami i pracownikami cywilnymi Komisariatu Policji, którym złożył gratulacje oraz podziękowania za służbę.
 
Podczas spotkania z burmistrzem funkcjonariusze krynickiej KM Policji otrzymali awanse i wyróżnienia na wyższe stopnie. Dariusz Reśko pogratulował policjantom krynickiej jednostki i podziękował za pełnioną przez nich trudną oraz odpowiedzialną służbę, a także za wzorową współpracę z samorządem w podejmowanie wielu inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Podkreślił również, że ich zaangażowanie jest pozytywnie postrzegane przez społeczność lokalną, która czuje się bezpiecznie w swoim miejscu zamieszkania.
    Włodarz miasta przekazał na ręce Komendanta Komisariatu Policji Andrzeja Stacha urządzenie do szybkiego badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Dzięki niemu policjanci będą mogli skuteczniej czuwać nad bezpieczeństwem użytkowników dróg.
  Komendant wyraził wdzięczność za przekazany sprzęt oraz podziękował za wsparcie materialne i organizacyjne oraz przychylność, jakie krynicka Policja otrzymuje od samorządu.

(MK). fot. UM Krynica – Zdrój.

Autor: Małgorzata Kareńska
Źródła: informacja prasowa UM Krynica - Zdrój.

Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica