Stanowisko Zarządu SLD Małopolska ZIO 2022 w Krakowie ?? z dnia: 25.03.2014 r

Stanowisko Zarządu SLD Małopolska  ZIO 2022 w Krakowie ?? z dnia: 25.03.2014 r
ZIO 2022 w Krakowie??? stanowisko SLD Małopolska
W związku z inicjatywą Prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego przeprowadzenia w Krakowie referendum dotyczącego organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2022 roku, Dominika Biesiada, Sekretarz Małopolskiej Rady Wojewódzkiej SLD i kandydatka do Parlamentu Europejskiego zwróciła się z apelem o poparcie prezydenckiej inicjatywy do przewodniczących wszystkich klubów radnych w Radzie Miasta Krakowa. Niezmiernie istotnym jest, by uchwała taka została podjęta przez Radę Miasta, aby zaistniała możliwość przeprowadzenia konsultacji społecznych oraz zapoznania się ze zdaniem Krakowian.
Przypominamy, że wczoraj Przewodniczący Rady Wojewódzkiej Krzysztof Klimczak wystąpił z wnioskiem do Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowy o przeprowadzenie referendum konsultacyjnego w sprawie organizacji ZIO 2022 na szczeblu wojewódzkim, a samo SLD jako pierwsze, już 7 grudnia, proponowało przeprowadzenie referendum w tej sprawie.
Sojusz Lewicy Demokratycznej w Małopolsce od samego początku uważa, że zaangażowanie się w projekt ogromnej skali, jaką niewątpliwie jest organizacja ZIO w Małopolsce musi odbywać się przy współudziale i aprobacie mieszkańców. Będziemy nieprzerwanie dążyć do wzrostu udziału Małopolan i Krakowian w debacie publicznej oraz będziemy wspierać wszelkie działania mające na celu zwiększenie takiego udziału w przyszłości.

Materiał  prasowy prezentuje  SLD Małopolska  z dnia: 25.03.2014Komentarze


Brak komentarzy - Badź pierwszy!!!
Dodaj komentarz
Główna kolumna
partnerzy:
hej.mielec.pl sacz.in videobeskidy wmediach.pl andre-g.nazwa.pl capital24 krynica